Kitsune. Pradawna magia pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Agnieszka Ziętarska powraca z nową książką. Poznajcie "Kitsune. Pradawną magię", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. Premiera tej nietuzinkowej powieści już 3 sierpnia.


Dwie dziewczyny pozornie dzieli niemal wszystko.

Przyszła uzdrowicielka. Kapłanka z lisicą w duszy.

Zakazy, czas, odległość... czy przyjaźń będzie ponad tym?


Lata harmonii między magicznymi istotami oraz ludźmi przepadły. Subtelność magii ukazała swoją brutalną stronę, przez co światu grozi utrata równowagi między życiem śmiertelnych a pradawną magią. 

Wychowana pośród legend Hana pielęgnowała w sobie żyłkę poszukiwaczki przygód. Jako przyszła Uzdrowicielka jest świadoma wszystkich praw i obowiązków, które niosła ze sobą profesja jej matki. Dziewczyna mimo to w tajemnicy zaprzyjaźnia się z Mei, kapłanką świątyni Inari. Obie wierzą w niezachwianą siłę przyjaźni. 

Los, jak to już bywa, testuje wszelkie więzi, gdy rzuca w twarz wyzwania. Nadchodzą mroczne zmiany, gdy chwała i szacunek dla legend odchodzą w zapomnienie. Świat podąża w stronę chaosu. Hana i Mei rozpoczynają walkę nie tylko z zagrożeniem ze strony pradawnych demonów, ale i z własnymi słabościami. 


Agnieszka Ziętarska tchnęła życie w postacie z japońskiego bestiariusza, tworząc przejmującą historię o przyjaźni i przeznaczeniu, w której tragedia przeplata się z nadzieją, a cienka granica między sprawiedliwością a zemstą przestaje mieć znaczenie, gdy świat walczy o swoją magię!

Małgorzata Stefanik, autorka „Gildii Zabójców”


Jeśli szukacie powieści, która Was oczaruje i zaczaruje – a także napełni Wasze serca prawdziwą magią, to musicie koniecznie sięgnąć po Kitsune! Dawno nie czytałam tak oryginalnej polskiej powieści!

Dominika Smoleń, @nasz.ksiazkowir


Szukasz młodzieżowej historii o przyjaźni, mocy i odkrywaniu siebie? Sięgnij po „Kitsune. Pradawna magia”. Agnieszka Ziętarska zabierze Cię w świat pełen japońskich demonów i zapewni przygodę, która poruszy serce!

Agata Szopa, @artemiabook


Agnieszka Ziętarska zaprasza na opowieść o przyjaźni mimo przeciwności losu. Kitsune to magiczna historia dla nastolatków, pełna japońskiej mitologii i świetnie oddająca wschodni klimat.

Maciej Klebański, @ksiazkowy_pirat


"Kitsune. Pradawna magia" to opowieść o magii tętniącej we wnętrzu ziemi, tajemnicach przeszłości oraz pragnieniu zemsty tak silnym, że niszczy w nas to, co dobre. To również historia o ludziach, którzy potrafią być bardziej okrutni niż mityczne demony. Agnieszka Ziętarska zabiera czytelnika w podróż po unikalnym świecie pełnym niezwykłych istot oraz walki o przyjaźń.Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictwem Papierowy Księżyc.

13 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Świetne okładka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka tym razem nie w moich klimatach, ale muszę przyznać ,że okładka przepiękna

  OdpowiedzUsuń
 3. Również Wiolu gratuluję patronatu. Tytuł sobie zapisuję, lubię taką tematykę :-) . Pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawa lektura w orientalnym klimacie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna okładka, gratuluję patronatu 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiola gratuluję patronatu.

  Takie klimaty wolę oglądać w formie filmu niż czytać. Ale znam osoby, którym by się spodobała :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę doczekać się tej lektury. Lubię takie propozycje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger