"Ktoś chciał sprawić mu ból". Fragment książki "Patostreamerzy"

 

Stołeczni kryminalni odnajdują na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w spalonej stodole ciało Stefana Koniecznego. Ślady wskazują, że mężczyzna był przed śmiercią torturowany. Sprawę udaje się dość szybko rozwiązać, bo zabójcą okazuje się mieszkający nieopodal sąsiad. Jakiś czas później dziennikarze „Gazety Warszawskiej” znajdują w sieci film z przebiegu tortur Stefana Koniecznego. Informują policję, która na nowo otwiera śledztwo. Wszystkie fakty wskazują na to, że zabójcą jest znany w Internecie patostreamer Metaxa. Niestety wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej. Dwa lata wcześniej na Roztocze przyjeżdża grupa tancerzy amatorów pod przewodnictwem Krzysztofa Tycana. Podczas nauki nowych kroków odkrywają również tajniki świadomego śnienia. Jaki związek mają zabójstwa relacjonowane na żywo przez Metaxę do sieci z wielbicielami zmysłowego tańca? 


Do lektury książki "Patostreamerzy" zapraszam was razem z jej autorem Wojciechem Kulawskim. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tej powieści 😀


Świat patostreamerów jest brudny, brutalny i bezwzględny, jednak przede wszystkim zaspokaja gusta zdemoralizowanej internetowej publiczności. Jesteście gotowi na to, by go poznać?

9 komentarzy:

 1. O, pierwszy raz słyszę o takim autorze 😊😃

  OdpowiedzUsuń
 2. ale smaczny fragment:D dla mnie idealna pozycja

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tylko zobaczyłam zapowiedź tej książki, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. A fragment jeszcze bardziej utwierdził mnie w tym przekonaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tylko zobaczyłam zapowiedź tej książki, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. A fragment jeszcze bardziej utwierdził mnie w tym przekonaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze się zastanowię, teraz mam jednak inne lektury jak wiesz Wiolu. Pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę mieć ten tytuł na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że w przyszłości dam szansę tej lekturze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger