10 Plag. Mówią na nią Furia już w księgarniach

 

13 kwietnia nakładem Wydawnictwa Harde ukazał się thriller polityczny znanego dziennikarza i pisarza Roberta Kilena pod tytułem "10 Plag. Mówią na nią Furia". Tytułowych plag nie zsyła jednak biblijny Jahwe, lecz morderca, siejąc zamęt w życiu politycznym i społecznym.


Czasem wystarczy mały kamyk, by wywołać wielką lawinę. Premier ma przeciąć wstęgę na otwarciu wodnego parku rozrywki. To okazja do podbicia słupków popularności. Pod czujnym okiem kamer uruchomi gigantyczny kran. Wszystkie obiektywy zwrócone są w jego stronę. Szef rządu przekręca kurek, ale zamiast wody tryska... krew. Początkowo wydaje się, że to zwykły chwyt reklamowy, mający w ten szokujący sposób wypromować Wodny Świat. Kiedy jednak pracę Sejmu paraliżuje... inwazja żab, a chmara owadów uniemożliwia emisję głównego wydania wiadomości w jednej ze stacji, coraz głośniej zaczyna się mówić o… plagach egipskich. W śledztwo ABW włącza się też Furia – przebojowa, bystra i piękna dziennikarka Anna Krolen, która pracuje dla niezależnego internetowego portalu informacyjnego. Czas nagli, bo ostatnia z plag to śmierć pierworodnych, a szef rządu oczekuje narodzin syna…

Robert Kilen
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Był pierwszym prezenterem polskiej MTV, ale najlepiej znamy jego głos – przez lata pracował w czołowych stacjach radiowych. Pisał też scenariusze programów telewizyjnych, prasa regularnie publikuje jego teksty i felietony. Jako pisarz zadebiutował kilka lat temu powieścią sensacyjną Krew Illapa. Także jego kolejne książki – Czart i Ogień jeziora – zostały docenione przez czytelników.Niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?

Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Harde

12 komentarzy:

 1. Jestem zainteresowany przeczytaniem. Pozdrawiam serdecznie Wiolu, zaczytanych świąt. Pozdrawiam po zabieganym dniu, i dość ekscytującym :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo! Znam poprzednie powieści autora. Zapowiada się znakomicie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na Twoją recenzję, bo opis wydaje się ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dobry thriller zawsze chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli chodzi o thrillery, to uwielbiam! Ale polityczne, to niekoniecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi dosyć surrealistyczne, a nie politycznie, coś mi się wydaje że książka będzie dosyć ciekawa😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie sięgnę po tę pozycję.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia moich obrazów!^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger