Nigdy nas tu nie było niebawem w księgarniach

 

23 marca nakładem Wydawnictwa Harde ukaże się książka pt. "Nigdy nas tu nie było" pióra autorki bestsellerowych thrillerów psychologicznych Andrei Bartz. Opowieść o toksycznej kobiecej przyjaźni i niszczącej sile traumy. Opowieść o lojalności i uwikłaniu. Opowieść o zagadkach pamięci.


„Nigdy nas tu nie było” niepokoi i dusi, a jednocześnie zachwyca. Napięcie jak u Hitchcocka. Nastrój jak u Patricii Highsmith. Para bohaterek przywodząca na myśl Thelmę i Louise. Czytając, poczujesz, że tracisz rozum.

Przyjaciółki ze studiów co roku podróżują wspólnie w jakieś egzotyczne miejsce. Beztroskie wakacje w Chile w jedną noc zamieniają się w koszmar. Emily wraca do hotelowego apartamentu i widzi zapłakaną Kristin, tuż obok nieruchomego ciała przypadkowo poznanego mężczyzny. Czy przyjaciółka rzeczywiście zabiła go w samoobronie? Przed oczyma Emily przesuwają się wspomnienia z poprzedniej wyprawy, kiedy to w Kambodży zginął inny turysta. Po powrocie do domu w Wisconsin próbuje uporać się z traumą.

Pewnego dnia na progu jej domu staje Kristin. Przeszłość wraca. Dodatkowo Kristin zdaje się kontrolować każdy aspekt jej życia. Czy Emily zdoła uciec przed sekretami, które dzieli z przyjaciółką , czy też zniszczą jej związek z ukochanym, odbiorą jej wolność, a nawet życie?

Co jest prawdą, a co fantasmagorią?

Jedno jest pewne. Warto czytać thrillery psychologiczne Andrei Bartz.

Lepiej jednak nie wybierać się z nią w podróż.


Ta książka jest marzeniem każdego miłośnika suspensu. Nie pozwoli ci przewracać stron zbyt wolno... To powieść z szalonymi zwrotami akcji, która sprawi, że porzucisz piątkowe plany dla kolejnych rozdziałów.

Reese WitherspoonKsiążka „Nigdy nas tu nie było” autorstwa Andrei Bartz, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Harde 23 marca 2022 r., dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszam na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.


Materiał został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Harde

14 komentarzy:

 1. Wydaje się być idealna dla mnie. Bardzo lubię thrillery psychologiczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezbyt przepadam za thrillerami psychologicznymi, ale wezmę tę książkę pod uwagę :-) . Pozdrawiam Wiolu :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaję, że bardzo, bardzo ciekawe, sama zapowiedź robi wrażenie. I zachęcam też wszystkich do odwiedzania Instagrama Wydawnictwa, tam się wiele dzieje.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, a będzie się w czym zaczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis zapowiada emocjonalną lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się ciekawie. Tego wydawnictwa jeszcze nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Opis bardzo zachęca mnie do sięgnięcia po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z przyjemnością przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapisuję sobie tytuł, bo wydaje się bardzo intrygujący :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ostatnio nie zawiodłam się na poleceniu Whiterspoon.

  OdpowiedzUsuń
 11. Soy muy fan de los thrillers psicológicos.

  Un beso,

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger