W cieniu dobrych drzew pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Z wielką radością chciałabym wam zapowiedzieć premierę książki Ewy Pruchnik pt. "W cieniu dobrych drzew", której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. Premiera powieści już 2 lutego!

Dwadzieścia dni eterycznej, chwytającej za serce miłości. Dwadzieścia dni otulonych zapachem deszczu i muzyką płynącą spod palców niewidomej dziewczyny. W czasach, kiedy świat podzielony był żelazną kurtyną, życie na krótką chwilę splotło ze sobą los dziewczyny z Polski i chłopaka z Ameryki.

Herakles Papadopoulos, uwielbiany przez studentów charyzmatyczny profesor Uniwersytetu Harvarda, miał oficjalną przeszłość, którą zaspokajał ciekawość ludzi. Zawierała prawdę, tyle że nie całą. Przyszedł w końcu taki moment, gdy musiał ujawnić część niedopowiedzianej historii, zrzucając z barków lata półprawd i tłumionej miłości. Joanna była młodą dziewczyną żyjącą wraz z ojcem i babką w domu ocienionym liśćmi kasztana. W dzieciństwie los odebrał jej matkę oraz wzrok, oddając w zamian niezwykły talent muzyczny. Muzykę z zapałem wygrywała pośród nocy. Nocą zaczarowała tajemniczego nieznajomego, który niczym duch wkradł się do serca i zmienił całej jej życie..."W cieniu dobrych drzew" to opowieść o istocie miłości zdolnej przełamywać wszelkie uprzedzenia, o przyjaźni na całe życie, o kocie – świadku pewnego sekretu, i o tym, że definiują nas dwie rzeczy: dziedziczenie, czyli przeszłość ukryta w genach, i nasze tajemnice.


15 komentarzy:

 1. jak to ślicznie wygląda - i jaki ma kuszący tytuł

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak klimatyczna okładka Wiolu. No i gratuluję patronatu, serdecznie pozdrawiając i życząc dobrej nocy . Na południu niestety pada :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu! Piękna okładka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na Twoją opinię o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi świetnie, ładna okładka. Gratuluję patronatu i czekam niecierpliwie na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję bardzo obiecująco patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 8. o takiej pięknej miłości wiele osób marzy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna okładka, a fabuła brzmi również interesująco 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. 20 dni to mało... Lubię sobie wyobrażać, że ci wszyscy bohaterowie żyją zawsze długo i szczęśliwie :) ale ostatnio często wraca do mnie temat epigenatyki i zapisywania traum na poziomie DNA. Tak mi się to skojarzyło z opisem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger