"W cieniu dobrych drzew dzieją się dobre rzeczy". Fragment książki "W cieniu dobrych drzew"

 

Dwadzieścia dni eterycznej, chwytającej za serce miłości. Dwadzieścia dni otulonych zapachem deszczu i muzyką płynącą spod palców niewidomej dziewczyny. W czasach, kiedy świat podzielony był żelazną kurtyną, życie na krótką chwilę splotło ze sobą los dziewczyny z Polski i chłopaka z Ameryki. Herakles Papadopoulos, uwielbiany przez studentów charyzmatyczny profesor Uniwersytetu Harvarda, miał oficjalną przeszłość, którą zaspokajał ciekawość ludzi. Zawierała prawdę, tyle że nie całą. Przyszedł w końcu taki moment, gdy musiał ujawnić część niedopowiedzianej historii, zrzucając z barków lata półprawd i tłumionej miłości. Joanna była młodą dziewczyną żyjącą wraz z ojcem i babką w domu ocienionym liśćmi kasztana. W dzieciństwie los odebrał jej matkę oraz wzrok, oddając w zamian niezwykły talent muzyczny. Muzykę z zapałem wygrywała pośród nocy. Nocą zaczarowała tajemniczego nieznajomego, który niczym duch wkradł się do serca i zmienił całej jej życie...


Do lektury książki "W cieniu dobrych drzew" zapraszam was razem z Wydawnictwem Szósty Zmysł. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tej powieści 😀"W cieniu dobrych drzew" to opowieść o istocie miłości zdolnej przełamywać wszelkie uprzedzenia, o przyjaźni na całe życie, o kocie – świadku pewnego sekretu, i o tym, że definiują nas dwie rzeczy: dziedziczenie, czyli przeszłość ukryta w genach, i nasze tajemnice. Premiera książki już 2 lutego!

19 komentarzy:

 1. Piękny tytuł, piękna okładka, zachęcający fragment!

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie Wiolu - piękny tytuł, piękna okładka, piękny fragment - iście zachęcający. Nie ocenia się po okładce - ale zrobiła i ona na mnie wielkie wrażenie :-). Serdecznie pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna okładka. Czekam na recenzje i zobaczymy, czy sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli wnętrze książki jest tak samo piękne jak jej okładka, to chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ach, żeby jeszcze doba się rozciągała proporcjonalnie do ilości ciekawych zapowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. fragment bardzo mnie zainteresował. I jaka piękna okładka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka z całą pewnością warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 9. fragment bardzo zachęcający i piękna okładka powieści :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fragment książki zdecydowanie zachęca do dalszej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 11. Może kiedyś uda mi się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger