Na przemytniczych szlakach już w księgarniach

 

Poznajcie wyjątkową powieść. Cokolwiek myśleliście o kontrabandzie i przemytnikach, po lekturze tej książki zweryfikujecie swoje zdanie. Pamiętajcie, że wszystko, co w niej opisane, zdarzyło się naprawdę.

"Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę" to relacja z kilku lat życia mężczyzny zajmującego się przemytem, przy okazji zwiedzającego i poznającego kulturę krajów, przez które prowadzi jego szlak. Pełne ciekawych, zaskakujących uwag opisy miejsc i sytuacji oraz głębokie refleksje na temat buddyzmu i hinduizmu pozwolą Ci wkroczyć w egzotyczny świat Azji, Europy, a także zasiąść w fotelu w samolocie lecącym pomiędzy kontynentami.

Dotknij złota z Singapuru, skosztuj haszyszu z Nepalu, odwiedź świątynię bogini Kali, daj się zamknąć w indyjskim więzieniu, przejdź kontrolę na lotnisku, posiadając przy sobie fałszywy belgijski paszport, nie znając słowa w języku, który podobno jest Twoim rodzimym. Jeśli mało Ci wrażeń, ta książka zapewni ich o wiele więcej...


Recenzja książki "Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę" niebawem pojawi się na blogu. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?


Materiał został opublikowany w ramach współpracy z autorem

12 komentarzy:

 1. W sumie jestem na tak Wiolu. Ostatnio nie nadążam za nowościami. Serdecznie pozdrawiam znad ulepszania swego Kindle ;-) Trochę pracy jest :-) Inwestuję w e -booki. I pozdrawiam po zalatanym dniu , bardzo zalatanym :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno znajdzie swoich zwolenników, ja mam w planach wiele innych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 3. To może być naprawdę ciekawa opowieść!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ten moment nie planuję czytać tej książki, ale czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurczę, ale mega interesujący tytuł. Ogólnie nie zwróciłabym na niego uwagi, gdybyś nie napisała, że wszystko zdarzyło się naprawdę. A tak to chyba muszę sięgnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jakoś nie przepadam za tą tematyką, choć okładka w dechę

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy temat, o którym jeszcze nie czytałam w książkach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa propozycja dla kazdego

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi bardzo ciekawie, coś innego niż zwykle się czyta 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. To jest naprawdę coś innego niż się czyta....Kolonialny i współczesny Singapur, Indie widziane trochę inaczej i ten magiczny Nepal i zaczarowana Szwajcaria! Emocje związane z przemytem haszyszu a wcześniej złota , a to wszystko w atmosferze niezwykłości i mistycyzmu!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger