Widmo nad Arkham już w przedsprzedaży

 

Poznajcie świat, w którym H.P. Lovecraft nigdy nie stał się sławny… ale Przedwieczni i ich kulty istnieją naprawdę. "Widmo nad Arkham” to jedna z największych gier paragrafowych na świecie i właśnie wystartowała jej przedsprzedaż.


Ostrzeżenia zawarte na kartach prozy samotnika z Providence nie rozświetliły mroków skrywających Wielkich Przedwiecznych. Ich kulty, działając pod przykrywką legalnych organizacji religijnych, zrzeszają możnych tego świata, by za ich pieniądze realizować swe złowieszcze plany.

To właśnie Ty, wcielając się w rolę Eli Cartera, bibliotekarza z Arkham, otrzymasz szansę, by odkryć ich bluźnierczy spisek. Każda decyzja, krok po kroku, będzie Cię przybliżać do rozwiązania zagadki. Na Twej drodze staną dziesiątki zagrożeń, a każda, nawet z pozoru błaha decyzja może mieć katastrofalne skutki. Czas stanąć do walki ze sługami Wielkich Przedwiecznych. Chyba że wolisz się do nich przyłączyć… Wybór należy do Ciebie!

Widmo nad Arkham to największa polska gra paragrafowa, stworzona przez Beniamina Muszyńskiego, autora dziesiątek cieszących się uznaniem gamebooków. Przez ponad 1000 paragrafów będziesz poznawać historię, która może na zawsze zmienić oblicze świata. W dwóch tomach czeka na Ciebie ponad 100 możliwych zakończeń – do którego z nich doprowadzą Twoje decyzje? 

    • Ponad 1000 paragrafów 

    • Ponad 100 różnych zakończeń

    • Dwa tomy A4 w twardej oprawie 

    • Łącznie 350 stron opowieści

    • Okładka autorstwa Macieja Kamudy

    • Ilustracje wewnątrz: Anna Jarmołowska-Goryńska, Martyna Starczewska, Maria Siwińska

Beniamin Muszyński od momentu swojego debiutu w 2008 roku wydał pod swoim nazwiskiem niemal dwadzieścia gamebooków, czego nie osiągnął przed nim żaden polski twórca. W jego twórczości czytelnik ma wpływ na opowieść — kształtuje ją, a jednocześnie jest jej częścią.

Fabuła dzieł Beniamina skupia się na problemach społecznych oraz ujawnianiu mrocznej strony ludzkiej natury, często wzbudzając kontrowersje na gruncie estetycznym i moralnym. Wśród jego książek znajdziemy gatunki literackie takie jak: fantastyka, horror, thriller, sensacja czy weird fiction.

Co ciekawe, dwie gry paragrafowe Beniamina - "Afrykański świt" oraz "Lost in Innsmouth", doczekały się adaptacji w postaci aplikacji na telefony komórkowe!

Kliknij i dowiedz się więcej! 

https://blackmonk.pl/blog/nad-nowa-anglie-nadciaga-huaragan-b57.html

Przedsprzedaż gry wystartowała dzisiaj o godz. 12:00 i będzie trwała do 11.11.2021 r. Znajdziecie ją pod tym linkiem:  https://blackmonk.pl/1663-widmo-nad-arkham.html 


17 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji jeszcze poznać tego typu twórczości. To musi być wciągające.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda intrygująco i zapowiada się na przyszły film ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale klimatycznie się zapowiada:D

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany, grałabym! Zawsze się obawiam czy nie za wcześnie by mi się skończyła rozgrywka, ale 100 zakończeń to już konkrecik 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję się zaintrygowana! Chętnie bym zagrała!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gracias por la reseña te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 7. To musi być faktycznie wciągające, taka forma twórczości Wiolu jest dla mnie zupełną nowością. Pozdrawiam serdecznie, ostatecznie nie mówię nie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecamy nasze darmowe gry paragrafowe, 39 tytułów w tym kilkanaście autora "Widma nad Arkham" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się mega klimatycznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mrocznie i tajemniczo. Chętnie zagrałabym w tę grę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz spotykam się z taką grą i nie ukrywam, że jestem szalenie jej ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super sprawa, wiem komu polecić.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger