Kuriozum życia niebawem w księgarniach

 

Cztery tomy i ponad dwa tysiące zapełnionych drukiem stron. W takich liczbach prezentuje się finalnie jedna z być może najbardziej kontrowersyjnych, bezkompromisowych książek pt. "Kuriozum życia". Ta szokująca biografia wydana w 4 tomach to historia niczym z amerykańskiego filmu łączącą w sobie książkę obyczajową, kryminal, thriller, erotykę i sensację. Polska premiera 📖biografii Adel Vivien Rasell 📖 już 24 września!

Niesłychane, z jaką łatwością miliony ludzi każdego dnia idą na ustępstwa z samymi sobą. Oby tylko nie wyjść z własnej strefy komfortu, zachować jak najdłużej status quo, „jakoś” bez większych turbulencji przetrwać to życie, by u jego kresu podzielić los milionów sobie podobnych. Zanadto nie czuć, za dużo nie myśleć, nie rzucać się w wir nieprzewidzianego.

Doświadczanie nowego jest wyzwaniem, stąpaniem po kruchym lodzie, podejmowaniem ryzyka, które raz się opłaci, a kolejnych dziesięć razy przyniesie rozczarowanie, żal i rozgoryczenie. Doświadczenie jest jednak podstawą rozwoju człowieka i… sednem życia, głównej bohaterki tej biograficznej książki, której problemy i tragedie są na wskroś ludzkie, a jednocześnie tak obce wielu zwykłym śmiertelnikom.

Ta niewysoka blondynka odważyła się dokonywać przełomowych zmian w swoim życiu, które niektórym mogą wydać się szalone, niezrozumiałe, szokujące, a może nawet godne potępienia.

Prostytutka, więźniarka, kobieta pobita, zgwałcona, upokorzona, oszukana, stale poszukująca rodzinnego ciepła, bezdomna, głodująca, zagubiona, samotna… ale i inteligentna businesswoman, opływająca w luksusy, ambitna, konsekwentnie dążąca do celu, nie tracąca nadziei, silna, niezłomna, niepokorna, kochająca i kochana, bezgranicznie oddana własnym dzieciom.

Jej historia to gra przeciwieństw, miażdżących upadków i niewiarygodnych wzlotów, dzięki którym znalazła się w miejscu, w którym obecnie jest.

Zanim Czytelniku postanowisz wymierzyć oskarżycielski palec w stronę głównej bohaterki, jako pierwszy rzucić kamieniem, zadaj sobie jedno pytanie: Czy nie warto się jednak odważyć…?.


Obejrzyjcie koniecznie booktariler do tej książki 🎼muzyka: KoliN🎼

24 września 2021 roku książka Adel Vivien Rasell pt. "Kuriozum Życia" Tom I ukaże się w przedsprzedaży. Będzie dostępna w trzech różnych przepięknych okładkach. Wersja A, B oraz C. Będziecie mogli zamówić książkę na prezent dla bliskiej osoby. Będziecie mieli możliwość kupienia ebooka w formatach PDF, EPUB i Mobi. Dostępny będzie także audiobook. 


Ta biografia to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. "Kuriozum życia" niebawem na blogu, a tymczasem zajrzyjcie na:

➡️ www.kuriozumzycia.eu

➡️ www.instagram.com/kuriozumzycia/

➡️ www.facebook.com/kuriozumzycia

🔴Informacje na temat autorki, książki oraz zbliżających się wydarzeń znajdziecie na stronie www.kuriozumzycia.eu

22 komentarze:

 1. Zapowiedź Wiolu jest interesująca. Nie wiem - czy do końca to mój "target". Ale poczekam na Twoją pełną recenzję :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Ci szczerze, że sama treść zachwycająca, choć głównej bohaterki nie znam i nigdy o niej nie słyszałam. Ale to okazja, by dowiedzieć się o niej możliwie najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale przedstawiłaś tą serię, mam ochotę przeczytać, szkoda tylko że to tyle tomów;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi świetnie. Serio. Zapisuje tytuł i czekam na premierę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tym tytule, ale to musi być mocna emocjonalnie lektura.

  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznaję, że jestem trochę ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 7. Gracias por la reseña te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mnie urzekł booktariler do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że wiele osób sięgnie po tą serię. Jednak ja jeszcze nie wiem czy się zdecyduję na jej przeczytanie.

  OdpowiedzUsuń
 10. oj faktycznie książka cięższego kalibru.

  OdpowiedzUsuń
 11. to może być ciekawa lektura! chociaż mocna!

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapowiada się na mozaikę niezwykłych emocji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nazwisko autorki jest mi kompletnie nieznane, nawet nie widziałbym czego się spodziewać po jej autobiografii. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pierwszy raz słyszę o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapowiada się interesująco. Czekam na Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 16. Oj mam nadzieję, że ten rollercoaster nie jest taki jak moja promotor. :D brzmi ciekawie z recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 17. Poczekam na Twoją opinie, brzmi ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger