Zagłosuj na "Klucz życia" i wygraj zestaw książek10 grudnia 2019 rozpoczęło się głosowanie Internautów w konkursie i plebiscycie "Historia zebrana - najlepsze książki historyczne II półrocza 2019". Wśród wszystkich głosujących rozdzielone zostaną zestawy atrakcyjnych książek. W plebiscycie bierze udział świetna książka Heleny Semenetz pt. "Klucz życia", którą jakiś czas temu przedstawiałam wam na blogu. Chciałabym więc zachęcić was  ponownie do zagłosowania na ten tytuł.

O "Kluczu życia" pisałam tak:

W starożytnym Egipcie, w drugim tysiącleciu p.n.e. faraon Echnaton oraz jego niezwykle tajemnicza małżonka Nefretete, nazywana "piękną, która przybyła" odwracają się od kultu wielobóstwa na rzecz jedynego boga Atona. Powstaje nowa stolica Egiptu – Achetaton, gdzie królują miłość, przyjaźń i wzajemny szacunek. Do dziś jednak nie wiadomo, kim tak naprawdę była Nefretete. Helena Semenetz stara się odpowiedzieć na to pytanie.

Czy tajemnica egipskiej królowej Nefretete zostanie kiedyś rozwiązana? Być może w przyszłości doczekamy się odpowiedzi na to pytanie. Warto jednak poznać teorię Heleny Semenetz, której jak się okazuje nazwisko wcale nie jest przypadkowe. Być może nie był również przypadkowym sen, który zainspirował autorkę do pogłębiania historii twórców monoteizmu w Egipcie. "Klucz życia" to jedna z tych książek, którą trudno zaklasyfikować, ale jednocześnie właśnie to staje się jej głównym atutem.


W konkursie zagłosować możecie dwukrotnie - na książki, które powinny otrzymać nominację w dniach 10 grudnia 2019 - 6 stycznia 2020, a na tytuły, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 7-19 stycznia 2020

Aby zagłosować, musicie mieć przy sobie telefon komórkowy zarejestrowany w polskiej sieci komórkowej. Po zagłosowaniu otrzymacie bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Waszego numeru telefonu nikt nie będzie w żaden sposób wykorzystywał po potwierdzeniu przez was głosu.

Zliczane są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród. 

Oto link do strony z głosowaniem:"Klucz życia" znajdziecie w kategorii "Historia niebanalna". Bardzo gorąco zachęcam was do oddania swojego głosu na tę nietuzinkową publikację. Wpis powstał w ramach współpracy z autorką.

16 komentarzy:

 1. Trzeba się bliżej przyjrzeć tej pozycji. Lubię takie wyzwania

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej książki, więc trudno mi wyrazić opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam o tym od momentu, aż pierwszy raz o tym pisałaś. Tak mi się wydaję, że czytałam o tym na Twoim blogu.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosta sprawa, a można ciekawą rzecz zdobyć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Taką książkę chętnie bym kiedyś przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa :P
  „Zapraszam także do siebie na nowy post - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. O, fajna akcja! Lecę zobaczyć co i jak:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa akcja. Książka wydaję się naprawdę interesująca.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger