"Klucz życia" ma szansę stać się Najlepszą książką historyczną 2019 roku


„Historia zebrana. Konkurs i plebiscyt na najlepszą książkę historyczną” to unikalna inicjatywa na polskim rynku wydawniczym organizowana od 2009 roku. W tegorocznej edycji tego konkursu bierze udział świetna książka Heleny Semenetz pt. "Klucz życia", którą jakiś czas temu przedstawiałam wam na blogu. Dzięki waszemu wsparciu, publikacja ta została jedną z najlepszych książek historycznych drugiego półrocza w kategorii "Historia niebanalna", osiągając wynik 39% głosujących. Teraz natomiast walczy o tytuł "Najlepszej książki historycznej 2019 roku". A ja chciałabym ponownie zachęcić was do zagłosowania na tę książkę.

Przyznam, że już dawno nie czytałam tak nieoczywistej książki, która zaskoczyła mnie zarówno wieloraką formą przekazu, jak i samą treścią. Na jej kartach odnalazłam bowiem nawiązania do pewnych teorii, których bytności w ogóle bym się nie spodziewała, podaną w przystępnej formie wiedzę historyczną oraz barwną, fabularyzowaną prozę. I któż by pomyślał, że wszystko to miało swoją genezę we śnie, jaki pewnej nocy nawiedził autorkę.


Głosowanie trwa do dnia 3 lutego 2020 r

Aby zagłosować, musicie mieć przy sobie telefon komórkowy zarejestrowany w polskiej sieci komórkowej. Po zagłosowaniu otrzymacie bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Waszego numeru telefonu nikt nie będzie w żaden sposób wykorzystywał po potwierdzeniu przez was głosu.

Zliczane są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród. 

Oto link do strony z głosowaniem:
"Klucz życia" znajdziecie w kategorii "Historia niebanalna". Bardzo gorąco zachęcam was do oddania swojego głosu na tę nietuzinkową publikację. Wpis powstał w ramach współpracy z autorką.

8 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger