Zapraszam na spotkanie autorskie z Natalią Nowak-LewandowskąZ wielką przyjemnością chciałabym zaprosić was na kolejne spotkanie autorskie, które będę miała przyjemność moderować. Dobrze wam znana pisarka, czyli Natalia Nowak-Lewandowska odwiedzi łódzki Empik przy okazji premiery swojej najnowszej książki pt. "Miasteczko".

Natalia Nowak-Lewandowska
29 stycznia, godz. 18
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Mieszkająca w Łodzi Natalia Nowak-Lewandowska była kiedyś recenzentką, dzisiaj jest pisarką, a z zawodu - psychoterapeutą dziecięcym. Na co dzień – rozkochana w prozie brytyjskiej mama dwójki dzieci i opiekunka szczekających czworonogów. W czasie wolnym praktykuje jogę. Lubi snuć opowieści, jeszcze bardziej – ich słuchać. Jest autorką licznych powieści obyczajowych, m.in. „Pozorność” i „Wybór M.”. Ta najnowsza nosi tytuł „Miasteczko” (Wydawnictwo Filia). Jest to opowieść o Monice Romanowskiej, nauczycielce, która po kilku latach spędzonych w stolicy wraca do rodzinnego Doruchowa. Ma nadzieję odnaleźć tu utracony spokój. Zamiast tego wplątuje się w zakazany romans. W tym samym czasie miasteczkiem wstrząsa sprawa śmierci licealisty, który umiera w tajemniczych okolicznościach. Rozpoczyna się śledztwo. Ktoś z mieszkańców małego miasteczka nie jest tym, za kogo się podaje, a tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Czy wydarzenia z dawnych lat pomogą w rozwiązaniu zagadki? Czy zakazana miłość wbrew wszelkim zasadom ma jakąkolwiek przyszłość? Czy dobro zawsze zwycięża zło?

Znacie książki Natalii Nowak-Lewandowskiej? Wybieracie się na to spotkanie?


15 komentarzy:

 1. Niestety nie znam autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To na pewno będzie bardzo ciekawe spotkanie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś czuję ze to będzie miłe spotkanie: )

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie! powodzenia! ;D ile już miałaś takich spotkań :)? możesz zrobić kiedyś podsumowanie i napisać, jak to wygląda z Twojej strony :D co Cię stresuję, co Cię ekscytuję, jak się przygotowujesz, jak to się zaczęło :D
  może jakieś wpadki? Niezapomniane sytuacje? Ciekawe to jest!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że nawet nie liczyłam ilości tych spotkań, ale już było ich całkiem sporo. Ciekawy pomysł. Pomyślę nad formą takiego wpisu :)

   Usuń
 5. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książką zapowiada się ciekawie- czekam na relację ze spotkania :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę. Niestety Łódź dla mnie za daleko. :(
  https://wedrowniczeczytadelko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. mnie autorka nie jest znana, ale opis fabuły jej najnowszej książki mnie zaciekawił :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic jeszcze nie czytałam tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger