"Wściekła skóra" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach8 października swoją premierę będzie miało drugie wydanie książki Agnieszki Miklis pt. "Wściekła skóra". Subiektywnie o książkach patronuje medialnie tej powieści.

30-letnia Roswita Rein postanawia wyjechać do Holandii i tak trafia do ośrodka Noord Riesen, w którym zakwaterowano gastarbajterów z Polski. W ponurych dekoracjach ośrodka rozegra się walka o życie, a Roswita, zmuszona wyruszyć na poszukiwanie zaginionej bez śladu przyjaciółki, Tani Konecki, przekona się, że dysponuje siłą większą, niż to sobie do tej pory wyobrażała.

Przy okazji odkryje również, że niemal każdy z okolicznych mieszkańców skrywa jakiś wstydliwy sekret. Purytańskie miasteczko E. okaże się centrum lokalnej prostytucji, a szef fabryki, w której pracują obie kobiety, to zwykły rozpustnik. Jeden z najbardziej doświadczonych przez los bohaterów tej historii – straszny Hankie, o twarzy pokrytej potwornymi guzami, udowadnia jednak, że nasze życie jest czymś więcej niż tylko grą pozorów…Czytaliście wcześniejsze wydanie tej książki? Lubicie takie klimaty?

22 komentarze:

 1. Mogłabym napisać, że tematyka raczej nie dla mnie, ale słowo "Holandia" jest niezwykle kuszące, bo uwielbiam ten kraj z całego serduszka :) Gratuluję patronatu nad tą książką z przepiękną okładką! Teraz tylko czekać na premierę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No no chyba coś dla mnie będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny thriller, gratuluję patronatu. W chwili wolnej odl ektury zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym przeczytała :)
  Gratuluję patronatu, kolejnego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam mieszane uczucia co do tej książki...
  Jeśli chodzi o okładkę i tytuł, to na pewno nie sięgnęłabym po nią. Treść myślę, że mogłaby mnie zainteresować choć wywołałaby u mnie wiele emocji ...

  Gratuluję patronatu :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu! Nie czytałam ale klimat tajemnic zawsze jest wciągający :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu, książka mnie nie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam wcześniejszego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam o tej książce przed jej wznowieniem. Może teraz będzie okazja.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapowiada się naprawdę ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem bardzo ciekawa tych wstydliwych sekretów. Książkę więc chętnie przeczytam. I gratuluję kolejnego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie czytałam poprzedniego wydania. Nie przepadam za takimi klimatami, jakieś wątki kryminale tu wyczuwam. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 13. aaa to stąd taki tytuł, a już myślałam, że to coś w rodzaju zbrodni Stanisława Kota z Krakowa, co oskórował kobiety... Nie mniej warta uwagi, ciekawą ma okładkę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Blurb zaciekawia. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger