Zapraszam na spotkanie autorskie z Lilianą FabisińskąLiliana Fabisińska wreszcie odwiedzi łódzkich czytelników! Z autorką spotkamy się w piątek i porozmawiamy o jej najnowszej książce pt. "Obok niej". Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.
Liliana Fabisińska
4 października, godz. 18:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5


Liliana Fabisińska to dziennikarka i pisarka, z wykształcenia kryminolog i pedagog. Nic nie relaksuje jej tak, jak kwadrans spędzony przy kole garncarskim i pływanie o świcie w kaszubskim jeziorze. Nieustannie planuje kolejne podróże: na Hel, na Bornholm, na Kretę, na Sycylię, na Przylądek Dobrej Nadziei. Zawsze tam, gdzie są: morze, dobra kawa i ludzie gotowi podzielić się swoimi opowieściami. Do Łodzi przyjedzie w związku z premierą najnowszej książki pt. „Obok niej” (Wydawnictwo Filia). To opowieść o Kindze, która jest świetną matką, doskonałą żoną, (prawie) perfekcyjną panią domu i pracownikiem miesiąca. Wszystko zmienia się w chwili, kiedy jedzie na 20-lecie swojej studniówki i nawiązuje romans z dawnym kolegą ze szkoły. Sekretne spotkania szybko przestają im wystarczać. Kochanek namawia, by odeszła od męża i zaczęła z nim nowe życie. Kinga się zgadza... i wtedy wszystko nagle się komplikuje. Życie kobiety, zamiast w romantyczną bajkę, zamienia się w koszmar…


Zapraszam was serdecznie na to spotkanie!


13 komentarzy:

 1. Świetnie, że będziesz na tym spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę akurat wczoraj przeczytałam, ale na spotkanie niestety nie dotrę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że warto być na tym spotkaniu:) Szkoda że mam daleko. Miłego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na relację ze spotkania. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również czekam na relację :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo tych spotkań w Łodzi z autorami :) Super!

  OdpowiedzUsuń
 7. I znów tak daleko :( Ale zazdroszczę tych spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mieszkam w Łodzi i na pewno się skusze na to spotkanie. Pracuję do 17 więc bez trudu zdążę dotrzeć na ulice Karskiego :)

  Do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger