W drodze na Targi Książki w KrakowieKraków po raz kolejny na kilka dni staje się miejscem, do którego zmierzają miłośnicy literatury z całego kraju i nie tylko. Nie mogłoby mnie więc tam zabraknąć! Wyjeżdżamy z mężem do Krakowa wcześnie rano w piątek i do niedzieli świętujemy te wspaniałe dni. Tym razem w powiększonym składzie, bo we trójkę 😍

W tym roku ze względu na zaawansowaną ciążę bardzo mocno ograniczyłam liczbę pisarzy, których zamierzam odwiedzić, co oczywiście przełożyło się na mniejszą liczbę książek, jakie ze sobą zabieram. Oczywiście najbardziej intensywnym dniem będzie sobota i mam nadzieję, że warunki w Hali Expo będą sprzyjały w miarę komfortowemu odwiedzaniu poszczególnych stoisk wydawców.

Kogo zamierzam odwiedzić? W piątek liczę na Jonathana Carrolla, a także planuję zamienić słowo z Andrzejem Śliwą i Małgorzatą Mikos. Sobota to między innymi Agatha Rae, Adrian Bednarek, J.G.Latte, Dorota Gąsiorowska, Mirosława Kareta, czy też Katarzyna Berenika Miszczuk. W niedzielę natomiast spotkacie mnie przy stoiskach wydawców Elżbiety Cherezińskiej, Janusza Leona Wiśniewskiego, Ewy Przydrygi czy też Manuli Kalickiej.

Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych, nowa książkowa sukienka nie zdążyła do mnie dotrzeć, w związku z czym, na tych targach spotkacie mnie w sukience, która zapoczątkowała moją targową tradycję. Motyw przewodni - koty i książki 😀


W tym roku z pewnością nie zobaczycie w moich oczach obłędu, gdyż ze względu na bezpieczeństwo maluszka, będę starała się być bardzo ostrożna w pokonywaniu tłumów na targach. Wybieracie się na Targi Książki w Krakowie? Może będziemy mieli okazję się spotkać?

28 komentarzy:

 1. Jak na czytelnika jestem dziwna, bo nigdy nie kręciły mnie takie masowe spotkania z pisarzami. I nie opłaca mi się jechać tak daleko dla jednego czy dwóch autorów książek. Wolę jednak spotkania autorskie z jednym pisarzem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już jestem po porodzie, więc póki co nie ruszam się daleko od domu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam raz okazję być na targach i.. na pewno muszę to powtórzyć
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od piątku mam zamiar byc na Targach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie wybieram się z braku czasu ale czekam na relację po powrocie.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na Twoje fotorelacje. Udanych łowów!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ponownie nie tym razem. Przyczyny losowe pokrzyżowały mi plany. Czekam na Twoją relacje i życzę udanego, spokojnego i bezpiecznego weekendu.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zawsze zwarta i gotowa. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Niezapomnianych wrażeń życzę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. o! Ja kiedyś byłam na spotkaniu z Jonathanem Carrollem:) Miłego czasu owocnego życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. To z pewnością będzie piękny weekend :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jesteś niesamowita i nic Cię nie powstrzyma przed Targami :D Jak w tym roku nie jadę, bo moja ksiażka jeszcze nie gotowa to i nie mam co promować. Za to w przyszłym roku na pewno wiele się pozmienia :) Udanych łowów.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja się nie wybieram, ale życzę udanego pobytu :). A sukienka - idealna na tę okazję! :D

  OdpowiedzUsuń
 13. w takim razie powodzenia i mam nadzieje, że wszystkie plany uda się spełnić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Sukienka w książki obowiązkowo. Śliczna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Miłej zabawy :) też jestem w ciąży, właśnie zaczęłam 7 miesiąc a że do Krakowa mam spory kawałek i były komplikacje z ciążą to musiałam odpuścić wyjazd :c Ale nie żałuję, pewnie się jeszcze wybiorę :)

  www.whothatgirl.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Juz sie nie ruszam zbyt daleko od domu, do porodu zostało niewiele

  OdpowiedzUsuń
 17. Czekam na Twoją relację z targów ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Kochana, gratuluję Ci dzieciątka - rośnijcie zdrowo!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger