Zapraszam na spotkanie z Małgorzatą KalicińskąW ramach serii wydarzeń z inicjatywy Urzędu Miasta Łodzi pod nazwą VI Łódzkie Senioralia Gandalf.com.pl zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Kalicińską. Będę miała przyjemność moderować to spotkanie autorskie.

📅 KIEDY: 18.05.2019 (sobota)
⌚ GODZINA: 14:00
🏪 GDZIE: Sukcesja Łódź


Zapraszamy do rozmów z autorką, po zdjęcia, autografy i dedykacje :) 15 maja nakładem wydawnictwa Burda Książki ukaże się jej najnowsza powieść „A miało być pięknie!”, którą napisała wspólnie z Kasią Kalicińską, producentką filmową.

Małgorzata Kalicińska - urodzona w poprzednim stuleciu. Autorka bestsellerowych powieści dla kobiet – tj. serii „Rozlewisko”, „Zwyczajny facet”, „Trzymaj się, Mańka!”, „Marianna na walizkach”, „Irena”, „Kochana Moja - rozmowa przez ocean”, „Dom w Ulsan”. Ciocia Katarzyny. Ukończyła SGGW-AR w Warszawie. Pracowała w agencji reklamowej, w TVP i zbudowała na Mazurach ośrodek konferencyjno-szkoleniowy, a potem zbankrutowała. Jej pasją jest zwyczajne życie, z rodziną i w zgodzie z naturą. Matka, żona i babcia – to najważniejsze i najpiękniejsze role w jej życiu.

Zapraszam was serdecznie na to spotkanie.9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger