"Skazany na zło" na mojej półce
Jedno wydarzenie. Jedna decyzja. Jeden błąd. I twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Adrian Bednarek po fenomenalnej tetralogii o Kubie Sobańskim, powrócił z nową książką. Czytaliście już "Skazanego na zło"?

Dom na kredyt, skromna firma i kochająca żona – oto życie niespełna trzydziestoletniego Wiktora Hauke. Ale pewnego dnia wszystko, co uznawał za najważniejsze, zostanie przekreślone, a to za sprawą jednego, niewybaczalnego błędu... Przez jedną nieprzemyślaną decyzję Wiktor stał się niewolnikiem spełniającym czyjeś wynaturzone zachcianki. Aktorem wbrew woli osadzonym w roli przez wyjątkowo sadystycznego, bezwzględnego, zwyrodniałego reżysera. Czy będzie potrafił stawić opór swojemu oprawcy? Co będzie w stanie poświęcić, by zawalczyć o to, na czym zależy mu najbardziej? A może wynik tej okrutnej gry jest z góry przesądzony?

Od początku z wielką przyjemnością patronuje medialnie prozie Adriana Bednarka. W swojej recenzji tej powieści napisałam, że to książka skazana na sukces. Moją rekomendację w doborowym towarzystwie znajdziecie także na skrzydełku okładki.

Z Adrianem Bednarkiem na tegorocznych targach Książki w Krakowie.

Jeśli macie ochotę przeczytać "Skazanego na zło", zajrzyjcie koniecznie wieczorem na blog. Będę miała dla was dwa egzemplarze tej książki.

10 komentarzy:

 1. Stwierdzenie "Książka jest skazana na sukces", przemawia do mnie tak bardzo, że nie potrzebuje dodatkowych argumentów, aby ją przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jej nie odmówię. Zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzja zachęcająca, zazdroszczę spotkania z Autorem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zachęcająca pozycja do przeczytania. Lubie tego typu książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. W ostatnim czasie czytałam tylko świąteczne opowiada tego autora, ciekawe pióro. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajnie zapowiada się ta książka - ciekawa jestem jak rozwinie się akcja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger