"Wigilijna opowieść" Janusza Niżyńskiego już do kupieniaDzisiaj swoją premierę ma książka Janusza Niżyńskiego pt. "Wigilijna opowieść", której intrygująca akcja w całości rozgrywa się w urokliwych zakątkach podwarszawskich Starych Babic. 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Zdesperowany ojczym pragnący przedłużyć prawo do szczęścia, postanawia poślubić własną pasierbicę. Wbrew jej woli. Jego zamiary próbuje pokrzyżować rycerski chłopak, zakochany ze wzajemnością w wybrance ojczyma… Czy i jak niezwyczajnie miłość młodych ludzi pokona nieszczęsnego despotę?

Drogi Czytelniku,
ta niedługa, niespełna stustronicowa książeczka, której cała akcja się rozgrywa w pięknych baśniowych sceneriach Starych Babic, może być wspaniałym remedium na deszczowy wieczór, gdy po kolacji postanowisz odpocząć w swym ulubionym fotelu i oddać się miłej lekturze. Ale oczywiście każda inna okazja na spotkanie z "Wigilijną opowieścią" także będzie dobra. Bo mimo że to niedługa książeczka, są w niej nagromadzone najróżniejsze uniesienia i emocje. Jest ujmująca słodycz rozkwitającego uczucia dwojga zakochanych ludzi, jest rodzinna troska i nadzieja na lepsze „jutro”, jest wiara w niezłomne zwycięstwo sił dobra nad siłami zła. Ale jest przede wszystkim historia niezwykłej wiekuistej miłości, będącej czymś dużo więcej niż żarliwą pasją. Miłość ta — drogi Czytelniku — to bowiem nieśmiertelne uczucie doznawane przez głównego bohatera, dla którego zatrzymał się czas i które w sercu nieszczęsnego mężczyzny trwa od stuleci po wieczność…

Zapraszam was do zajrzenia do autorskiego sklepiku autora na premierowy nakład "Wigilijnej opowieści". Do wyboru czeka wolumin z piękną kolorową okładką, w wersji z kolorowymi lub (opcjonalnie) z czarno-białymi wewnętrznymi ilustracjami. Miłośnicy e-booków mogą także zakupić "Wigilijną opowieść" w wersji elektronicznej, w formacie na najpopularniejsze czytniki.


Link do sklepiku - http://janusz.nizynski.pl/


Wpis powstał we współpracy z autorem.

22 komentarze:

 1. Dobra nowina, widać, że książka ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja raczej sobie odpuszczę :)
  http://whothagirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś skończyłam czytać opowiadania świątecznie - jestem znudzona. Ale może bliżej świąt zainteresuje się książką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oo świąteczne klimaty, chętnie przeczytam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już wsiąkam w świąteczne klimaty - pierwsza lektura z tej serii w trakcie. Zobaczymy, ile zdążę łyknąć do świąt. :) Nie jestem do końca przekonana do "Wigilijnej opowieści", ale może Twoja recenzja to zmieni. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się ciekawie, na pewno się na niaw skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Do świąt w prawdzie jeszcze spory kawałek jednak skuszę się na zakup, lubię tego typu tematy także zginę jeśli tego nie przeczytam! Pozdrawiam i dziękuję za tak fajną propozycję, cześć!

  OdpowiedzUsuń
 8. Na świąteczne klimaty jeszcze przyjdzie pora. Kończę teraz Portugalską eskapadę...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fabuła niecodzienna, dlatego też szczególnie kusząca... Ciekawa jestem, jak potoczą się sprawy bohaterów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tego zamku ciekawa jestem tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 11. liczna okładka ale książka chyba nie dl a mnie;/

  OdpowiedzUsuń
 12. przeczytałabym ją z chęcią, chociaż tytuł trochę za bardzo przypomina "Opowieść wigilijną"

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger