"Dni naszego życia. Część I" w mojej biblioteczce
Słodko gorzka opowieść Małgorzaty Mikos wyzwala wiele pytań dotyczących celu naszego życia i przemijania. Ta uniwersalna historia nie pozostawi nikogo obojętnym na emocje, jakie serwuje autorka.

Podróże do przeszłości bywają bolesne, ale czasem to właśnie one najsilniej trzymają nas przy życiu... Wkrótce przekona się o tym młoda dziewczyna, która od poznanego przypadkowo osiemdziesięciolatka usłyszy prawdziwą opowieść o życiu pełnym pasji, miłości i oddania. Stając się jego jedyną powierniczką, niespodziewanie wkroczy do intymnego świata, gdzie dzień po dniu będzie mogła uczestniczyć w najszczerszych wyznaniach: pięknych i okrutnych zarazem. Dokąd doprowadzi obojga bohaterów ta trudna, przebyta wspólnie droga?

To opowieść o wielkiej miłości, jaka nie miała prawa się wydarzyć. Jej bohaterowie już odeszli, a ich uczucie wciąż żyje w listach, przedmiotach i miejscach, gdzie wcześniej się pojawiali. Są obecni na nagraniach z dyktafonu i na zapisanych przeze mnie kartkach w notesie. Historia opowiedziana ich słowami, zapisana ich myślami i odczuciami. Zachowana z jak największą dokładnością, nawet z tą niewidzialną magią unoszącą się w powietrzu. Niesamowita baśń o dwóch zakochanych w sobie istotach. Taka, która zdarza się raz na milion serc i łączy dwa serca w jedno. Na zawsze.

Jak widzicie polecam wam lekturę tej książki na jej skrzydełku oraz w recenzji, gdyż to w pełni tego słowa, epicka podróż po meandrach ludzkiej duszy. 
Przeczytajcie debiut Małgorzaty Mikos. Naprawdę warto!


18 komentarzy:

 1. Gratuluję i tym bardziej cieszę się, że wkrótce również będę czytać tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ piękna paczuszka. Bardzo, bardzo zazdroszczę. Uwielbiam takie niespodzianki. A debiutowi chętnie przyjrzę się bliżej. Odkąd sama napisałam książkę, częściej sięgam po takie lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę i gratuluję nabytku !

  OdpowiedzUsuń
 5. I love your blog! It is so interesting and awesome!

  I want to offer you the mutual support of blogs :) Maybe you want to follow me through the GFC?
  Just let me know on my blog, and I will follow back!

  Have a nice day!


  xoxo, Nastya

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH
  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie zapakowana :) Ciekawe jak się czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mnie zainteresował opis książki. Chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam ją w planach :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem przekonana że książkę czytało się fantastycznie! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger