Wygraj "Portugalską eskapadę" - wyniki konkursuWraz z Januszem Niżyńskim zaprosiliśmy was do udziału w konkursie, w którym mogliście wygrać najnowszą książkę autora pt. "Portugalska eskapada" w postaci: jeden egzemplarz papierowy w twardej okładce oraz dwa egzemplarze w wersji elektronicznej. Niestety nikt nie spełnił wszystkich warunków konkursowych dlatego konkurs zostaje unieważniony. Autor postanowił jednak nagrodzić wersją elektroniczną swojej książki tych, którzy zamieścili swoje odpowiedzi.


Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Co zmieniłaby w Twoim życiu portugalska eskapada?

oraz udostępnić post konkursowy na swoim profilu - blog bądź FB

Oto nagrodzone odpowiedzi:

Co by zmieniła? Myślę że nabrałabym dystansu i złapała oddech. Tak bardzo potrzebny, gdy proza życia przytłacza za bardzo...
pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

Poznałabym choć trochę kraj, w którym nigdy nie byłam, a który wyjątkowo mnie ciekawi...Dziś rano natrafiłam w TV na reportaż o Portugalii i oglądałam z ogromnym zainteresowaniem. To jest to...Zobaczyć Portugalię z bliska, albo chociaż zanurzyć się w jej świat opisywany przez autora...To moje takie zwykłe i niezwykłe marzenie jesienne.

Oj zmieniłaby wiele, a zwłaszcza to, że miałabym czym się chwalić przed znajomymi oraz o czym wspominać w zimne jesienne wieczory. Przy lampce wina otulona kocem opowiadałabym jak chodziłam po ulicach zupełnie innego kraju. Poznałabym jego kulturę i zwyczaje tamtejszych mieszkańców. Może także nauczyłabym się ich języka? Z pewnością byłoby to niezapomniane doświadczenie. Przełamałabym swoje bariery dotyczące wymuszania w nieznane. Byłabym silniejsza w odwagę i spontaniczność.

Być może odnalazłabym siebie i pokonałabym swoje obawy. Być może ta wyprawa pomogłaby mi podjąć decyzje o tym, jak ma wyglądać moje życie. I być może dzięki jednej wyprawie, która byłaby dla mnie niczym zdobycie Mount Everestu, zaczęłabym żyć tak jak tego pragnę w głębi serca.

Portugalia była moim marzeniem, od kiedy po raz pierwszy na mistrzostwach zobaczyłam Cristiano Ronaldo. Był moim idolem, a nie opuszczałam żadnego meczu, w którym grał. Niezależnie od tego, czy był to mecz Manchesteru, w którym wtedy grał, czy reprezentacji.
Portugalska eskapada zdecydowanie pozwoliłaby na spełnienie moich marzeń, ale wierzę również, że pozwoliłaby docenić piękno naszego kraju, a przede wszystkim posiadanie bliskich wokół siebie. Świat jest piękny, ale na chwile, gdy nie ma obok naszych najbliższych.

Wyślijcie mi swoje adresy email, na które będę mogła przesłać wam ebooka "Portugalskiej eskapady".

7 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger