"Schemat naprawy (Ś)fiata" na mojej półce
Wychowanie w dysfunkcyjnej rodzinie, hazard, śmierć, czy chociażby zmieniający się ustrój, to tylko część ze zbioru okoliczności, które wpływają na życie Krzyśka – głównego bohatera tej opowieści. Krzysiek, bezskutecznie próbując układać sobie życie w zgodzie z powszechnie przyjętymi doktrynami, w końcu pociąga za właściwe sznurki i powoli odnajduje siebie. Zabawna i momentami mocno napisana książka, mająca za zadanie zwrócić uwagę czytelnika na to, jakimi schematami posługujemy się w życiu, tracąc czas i energie na drodze do szczęścia.

Przedstawiając wam tę książkę w recenzji napisałam, że historia Krzysztofa z pewnością pobudza do refleksji w temacie wartości, jakie obecnie wyznajemy i co tak naprawdę liczy się we współczesnym świecie. To krótka lektura, ale z pewnością warto do niej zajrzeć.
"Schemat naprawy (Ś)fiata" został wydany pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach, w ramach którego mam dla was dwa egzemplarze tej książki. Konkurs pojawi się na blogu dzisiaj wieczorem.


5 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger