Kolekcja książek Harlana Cobena
Od kilku tygodni na rynku dostępna jest kolekcja książek Harlana Cobena. Znajduję się w gronie osób zbierających jej poszczególne tomy i już nie mogę się doczekać, gdy będę właścicielką całej kolekcji.

"W labiryncie kłamstw" to seria 28 książek megagwiazdy współczesnego thrillera - Harlana Cobena. Jego książki niezmiennie królują na listach bestsellerów, a serwowane przez niego zakończenia przyprawiają o zawrót głowy miliony czytelników. Międzynarodowa kariera Cobena rozpoczęła się od thrillera "Nie mów nikomu". Coben jako pierwszy autor na świecie otrzymał wszystkie trzy prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej, w tym najważniejszą - Edgar Poe Award. Precyzyjnie skonstruowana intryga, fałszywe tropy prowadzące donikąd, mistrzowsko stopniowane napięcie, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki pojawiające się niemal na każdej stronie i zaskakujące zakończenie - to właśnie cechy jego stylu pisarskiego. 

Kolekcja daje możliwość skompletowania wszystkich dotychczas wydanych w Polsce powieści w wyjątkowym wydaniu, w twardej oprawie. Książki rewelacyjnie prezentują się na półkach, także jeśli jesteście wielbicielami prozy Cobena i nie macie jego książek w swojej biblioteczce, warto skusić się na tę kolekcję, o której więcej dowiecie się na stronie Literia 

24 komentarze:

 1. Ja tylko kupuje te książki, których nie mam. Tej serii akurat nie zbieram całej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kolekcjonuję serię, bo uwielbiam tego autora. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Wooow <3 Mega! Ja tak z innej beczki, serial Safe, doskonały, Coben maczał w nim paluszki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uzupełniam swoją biblioteczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coben to jeden z moich ulubionych pisarzy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, ja znam chyba tylko jedną książkę autora, a na półce nie mam żadnej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko pięknie tylko...gdzie to wszystko trzymać? Dlatego tak cenię sobie mój czytnik:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja aktualnie to już tylko e booki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Autor znany, kolekcja piękna :) Jestem przekonana, że na żywo wygląda jeszcze efektowniej, niż na zdjęciach. Ja jednak już chyba bym jej nie pomieściła :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie skuszę się na tę kolekcję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wstyd się przyznać, ale nie miałam jeszcze okazji przeczytać ani jednej jego książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ahhh, jak cudownie by wyglądały wszystkie razem na mojej biblioteczce! A akurat Cobena wszystkie książki jakie czytałam miałam wypożyczone z biblioteki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Podobno Netflix wykupił prawa do ekranizacji kilkunastu powieści Cobena :)

  OdpowiedzUsuń
 14. WOW dużo tego ;) ja nie czytałam nic Cobena jakoś nie mogę się zabrać za jego książki :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ta kolekcja to świetny pomysł, zwłaszcza dla osób, które chcą poznać twórczość Cobena, albo np. przeczytały już jego książki, ale chcą do nich wracać. Ja przeczytałam już większość powieści tego autora, a część mam w innych wydaniach na półce. Nie lubię dublować książek, rzadko też kupuję to, co już znam, bo trochę mi szkoda pieniędzy, więc nie będę zbierać tej kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam dwie inne prenumeraty i na trzecią się nie skuszę. Zwłaszcza, że Coben pisze bardzo przewidywalnie. Przeczytałem jego kilka książek, w tym tą najbardziej znaną "Nie mów nikomu" i już na początku tej opowieści było wiadomo jak to się zakończy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger