"Płynąc ku przeznaczeniu" w mojej biblioteczce
Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze, zagraniczne wakacje. Hiszpania do której jedzie z serdecznymi przyjaciółkami, zmieni jej życie na zawsze.To właśnie tam poznaje pracującego w hotelu, polskiego ratownika. Dawid przyjechał do Calelli w celach zarobkowych. Nie pierwszy już i nie ostatni raz. Oczekujący od losu spontanicznych przygód nie planuje miłości, bo wiedziony doświadczeniem boi się kochać. Pewny siebie, opryskliwy, egoistyczny. Czy to tylko pozory Powieść o miłości, przyjaźni i przeznaczeniu. O tym, że największe mroki kryją się tam, gdzie nikt ich nie szuka.

Weronika Tomala, znana blogerka książkowa, wydała swój debiut, który Subiektywnie o książkach objęło patronatem medialnym. Myślę, że to książka, która zapowiada interesującą drogę literacką autorki. Więcej o książce możecie dowiedzieć się z mojej recenzji "Płynąc ku przeznaczeniu".

Zachęcam was oczywiście do przeczytania debiutu Weroniki Tomali. Jeśli macie na to ochotę, zajrzyjcie do mnie wieczorem. Mam dla was dwa egzemplarze tej książki.


14 komentarzy:

 1. Czytałam i serdecznie polecam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym ją przeczytać :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się naprawdę interesujący debiut.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra patronka z Ciebie, Wiolu.

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę, że to kolejna książka pod Twoim patronatem- gratuluję już nie wiem który raz:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne! Powieść o miłości, przyjaźni i przeznaczeniu.
  O tym, że największe mroki kryją się tam, gdzie nikt ich nie szuka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger