"Lekcja martwej mowy" na mojej półce
Jakub Stern powraca! Wojna z bolszewikami w 1920 roku, okupacja sowiecka Lwowa w 1939 roku, wydarzenia marcowe oraz interwencja wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji w 1968 roku, stanowią tło historyczne "Lekcji martwej mowy", w którą wplątana została dziennikarska para: Jakub Stern i Wilga de Brie z przedwojennego „Kuriera”. Nowa powieść Pawła Jaszczuka to intrygująca mieszanka sensacji, emocji i tajemnic trzymająca w napięciu do ostatniej strony.

W swojej recenzji tej książki pisałam, że Paweł Jaszczuk ukazał w pełnej krasie ogrom wymiaru gry o władzę, która zawsze niesie ze sobą ofiary w ludziach. "Lekcja martwej mowy" to prawdziwa lekcja historii oraz prawdy o bezwzględności polityki. Dla fanów tego cyklu to niewątpliwie pozycja obowiązkowa.
Jako patron medialny tej książki bardzo gorąco zachęcam was do jej lektury. Jeśli macie na nią ochotę wypatrujcie dzisiaj konkursu, w którym będziecie mieli szansę wygrać aż trzy egzemplarze "Lekcji martwej mowy".


14 komentarzy:

 1. Jeszcze nie czytałam książek tego autora, więc jak się nie zagapię, może wezmę udział w konkursie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezentuje się bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję kolejnego patronatu. Jeśli znajdę chwilkę, wezmę udział w konkursie, bo chciałabym przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na razie nie będę się na nią decydować. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z miłą chęcią bym przeczytała książkę. Gratulacje patronatu <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa i intrygująca. Zapamiętam tytuł!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger