Kolekcja "W labiryncie kłamstw" - polecam
"W labiryncie kłamstw" to seria 28 książek megagwiazdy współczesnego thrillera - Harlana Cobena. Jego książki niezmiennie królują na listach bestsellerów, a serwowane przez niego zakończenia przyprawiają o zawrót głowy miliony czytelników. Postanowiłam zbierać tę kolekcję i chciałabym wam pokazać jej pierwszy tom.

Międzynarodowa kariera Cobena rozpoczęła się od thrillera "Nie mów nikomu". Jako pierwszy autor na świecie otrzymał wszystkie trzy prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej, w tym najważniejszą - Edgar Poe Award. Precyzyjnie skonstruowana intryga, fałszywe tropy prowadzące donikąd, mistrzowsko stopniowane napięcie, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki pojawiające się niemal na każdej stronie i zaskakujące zakończenie - to właśnie cechy jego stylu pisarskiego. 

Pierwszy tom kolekcji prezentuje się rewelacyjnie - twarda oprawa, dobrej jakości papier i dość duża czcionka druku. Co ważne, poszczególne tomy kolekcji nie zostały rozbite na części, więc z pewnością fakt ten wpływa na decyzję o zakupie. Jeśli zdecydujecie się na prenumeratę, otrzymacie świetne gadżety - bawełnianą torbę czy też audiobooka. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące całej kolekcji znajdziecie na stronie - https://literia.pl/coben
Kolekcja "W labiryncie kłamstw" daje możliwość skompletowania wszystkich dotychczas wydanych w Polsce powieści autora. Ja już je zbieram, a wy?

20 komentarzy:

 1. ja już większość przeczytałam, ale niektóre z chęcią sobie przypomnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbieram, ale tylko te tomy, których nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbierać nie mogę, ale Cobena uwielbiam choć znam jedynie te starsze książki.

  Dominika z bloga Read Me

  OdpowiedzUsuń
 4. Cobena zawsze gorąco polecam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Cobena :D Na pewno nabędę tytuły, których jeszcze nie miałam okazji przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham książki tego autora i wszystkie czytam w ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa oferta dla fanów autora :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię powieści tego autora, ale kolekcjonować książek nie będę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie skusiłam się na tę kolekcję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę podpowiedzieć mamie, to jej klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na pewno przeczytam. H. Coben to mój ulubiony pisarz kryminałów/thrillerów :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wszystkie książki Cobena są dobre, ale większość ;) Zaczęłam kolekcjonować tę serię - "Nie mów nikomu" to zdecydowanie moja ulubiona pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam sposób w jaki H.C. pisze. Nie potrafię sobie odmówić zakupu jego książek :D Ale zaczęłam już kompletować te z wydawnictwa Albatros i chyba pozostanę wierna wydaniom kieszonkowym. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kocham te książki! A z nowych kryminałów polecam Ci również "Śmierć w Chateau Bremont" :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie jestem wielką fanką kryminałów, więc tej kolekcji też nie będę kompletować, choć jest piękna. ;) Ale przynajmniej jedną książkę tego autora będę musiała przeczytać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Być może się skuszę :-) kilka zbieranych przeze mnie serii zmierza właśnie ku końcowi wiec dlaczego by nie rozpocząć nowej :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam Cobena, ale nie lubię mieć w domu zbyt wielu książek. Czytam je raz, więc wypożyczam i nie kolekcjonuję :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger