"Wiedźmy Himmlera" na mojej półce
Na dachu poznańskiego Okrąglaka zostaje znalezione ciało badaczki największego zbioru dokumentów masońskich w Europie. Archiwalia przechowywane w okolicach Poznania zostały zebrane na polecenie samego Heinricha Himmlera. Tymczasem stan zwłok zamordowanej sugeruje, że została… pochowana według zasad owianej tajemnicą starożytnej religii. Śledczy na czele z Rogerem Kalitą mającym za sobą traumatyczne przeżycia będą musieli wejść w świat tajnych organizacji, hermetycznych sekt i ukrytych obsesji esesmanów, ale największą zagadką okaże się sama ofiara... Tak rozpoczyna niesamowita czytelnicza przygoda z "Wiedźmami Himmlera".

Chciałabym zachęcić was po raz kolejny do przeczytania książki Katarzyny Marciszewskiej, której recenzję niedawno zamieszczałam. "Wiedźmy Himmlera" to powieść wydana pod moim patronatem medialnym.

Polecam tę książkę także na jej skrzydełku.
Wpadajcie wieczorem na konkurs, w którym będziecie mieli szansę wygrać jeden egzemplarz tej książki.

11 komentarzy:

 1. Czytasz bardzo dużo tematyki o trudnym brzmieniu :D Tym razem nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się zaintrygowana lekturą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Lektura wydaje się ciekawa, chociaż powiązania z drugą wojną światową są dla mnie trochę odpychające, bo nie przepadam za tym okresem historii ;) ale może się jednak skuszę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo tak, ja bardzo lubię takie klimaty! Słyszałam o tej książce w ubiegłym roku ale kompletnie wyleciało mi to z głowy - zapisuję na swoją chciej-listę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już o niej trochę słyszałam i mocno mnie ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o niej i sięgnę po niej w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tematyka bardzo ciekawa :) W wolnym czasie będę musiała przeczytać tą książkę :D Pozdrawiam i zapraszam do mnie :) http://oliwia-rybczy.blogspot.com/ :)

  PS. Bardzo ciekawy blog ;) Zaobserwowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu i rekomendacji.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger