Warto upolować Pliszkę, czyli wyniki konkursu
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika, mogę obdarować was dwoma egzemplarzami książek Hanny Greń pt. "Światełko w tunelu". Zapraszam na wyniki konkursu.
Pytanie konkursowe brzmiało:

Czy kiedykolwiek odnalazłeś w swoim życiu światełko w tunelu? Opisz tę sytuację.

Oto dwie zwycięskie odpowiedzi:

Księgozbiór Kasiny16 września 2017 21:41
A ja mam w domu dwa takie małe światełka, moje dwie Córy i jak tylko mam chwile zwątpienia, wystarczy na nie popatrzeć i człowiek od razu wie, że da radę. Musi dać. Bo kto jak nie my! :)

Anonimowy29 września 2017 22:51
Już jako dziecko bałam się psów. Gdy spotykałam jakiegoś na drodze albo gdziekolwiek ogarniał mnie paniczny strach. Momentalnie miałam chęć ucieczki. Tak było do pewnego dnia. Wybrałam się wtedy na spacer późną nocą. Chodząc alejkami parku napotkałam karton który wydawał dziwne dźwięki. Podeszłam bliżej, okazało się że w środku jest mały szczeniaczek. W pierwszym momencie chciałam uciec. Lecz uświadomiłam sobie, że ta mała istotka jest sama i nie ma nikogo. Pomimo moich początkowych niechęci postanowiłam go zatrzymać. I tak zostałam właścielką małego czworonożnego psotnika, który okazał się moim światełkiem w tunelu. Właśnie dzięki temu szczeniaczkowi przełamałam swoją niechęć do psów. Jak tylko mogę staram się im pomagać, angażuję się w wolontariat w schronisku. Bo każdy z tych kochanych czworonożnych przyjaciół zasługuje na chwile uwagi i czułości.
Lidia F.

Gratuluję! Czekam na wasze adresy do wysyłki książek :)

14 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger