A może znajdziecie "Chwilę na miłość"?
Gdy książka dostaje drugie życie to jakby "rodziła się" na nowo. Nowe wydawnictwo, nowa promocja, nowe możliwości dotarcia do czytelników. Gdy jej treścią jest prawdziwa historia, tym bardziej cieszy fakt takiego wznowienia. Joanna Stovrag w 2007 r. wydała swoją autobiograficzną książkę pt. "Jeszcze żyję... Historia prawdziwa". Ze względu na fakt, iż Oficyna Wydawnicza Branta zakończyła działalność, autorka postanowiła spróbować wydać swoje dzieło w innym wydawnictwie. Udało się - na szczęście dla nas wszystkich.
14 lutego tego roku, na rynku księgarskim pojawiła się "Chwila na miłość" wydana przez wydawnictwo Replika, czyli poszerzona i uzupełniona o większą ilość zdjęć, ta wspaniała bałkańska opowieść. Miałam wielką przyjemność czytać pierwsze wydanie książki, a drugie objąć swoim patronatem medialnym i napisać rekomendację na skrzydełko okładki.

"Chwila na miłość" jest przede wszystkim książką z większą ilością stron w porównaniu do jej pierwszej wersji, co widać na zdjęciu poniżej. Od pierwszych stron zauważyć także można większą czcionkę druku, co znacznie ułatwia czytanie. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim wydaniu znajdziecie 6 głównych rozdziałów, jednak w "Chwili na miłość" ich treść została nieco rozszerzona. We wznowieniu znajduje się także "Słowo od autorki" oraz "Podziękowania", a także zaktualizowane zakończenie obejmujące opis tego, co wydarzyło się w życiu Joanny i Seja po roku 2007.
"Chwila na miłość" to także większa ilość zdjęć ułożonych chronologicznie, zamieszczona na końcu książki, co niezwykle sobie cenię. Od razu można zauważyć, że zdjęcia te są lepszej jakości, niż fotografie, jakie oglądałam w pierwszym wydaniu. Za jakiś czas mam zamiar przeczytać "Chwilę na miłość" i po raz kolejny poczuć te wszystkie emocje, jakie targały mną podczas lektury "Jeszcze żyję... Historia prawdziwa".


Z Joanną Stovrag i jej mężem - bohaterami "Chwili na miłość"

Polecam wam zajrzeć na stronę autorki -  https://pl-pl.facebook.com/joannastovrag/ oraz przeczytać naszą rozmowę sprzed kilku miesięcy - KLIK. Jestem pewna, że bałkański świat was oczaruje, podobnie jak mnie, a historia miłości Joanny i Seja pokrzepi oraz doda sił, bo "przecież każdy z nas z czymś się w życiu zmaga, nawet jeśli nie jest to wojna".


"Chwilę na miłość" kupicie w dobrej cenie na:


14 komentarzy:

 1. Super, że udało się wydać książkę poszerzoną o dalsze wydarzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam z chęcią znajdę chwilę na miłość :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę mieć te książki. To są moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie sięgnę po te książki. Skoro tyle emocji, to warto je przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okazuje się, że to życie pisze najlepsze scenariusze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawie brzmi, naprawde! :D
  http://czynnikipierwsze.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Powieści oparte na faktach sa bardziej "wiarygodne".

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam, ale książka kusi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger