Zadaj pytanie i wygraj książkę - KONKURS!Dzięki uprzejmości autorki oraz wydawnictwa Filia, mam dla was jeden egzemplarz powieści Agnieszki Walczak-Chojeckiej pt. "Nie czas na miłość". Zapraszam na konkurs.
Zasady konkursu:
·      W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
·      Konkurs trwa od dzisiaj do 15 lipca 2016 r., do północy.
·      Aby wziąć udział w konkursie...

Zadaj jedno pytanie Agnieszce Walczak-Chojeckiej!

·    Swoje pytanie należy zostawić pod tym postem, jako komentarz wraz ze swoim adresem e-mail.
·    Będzie mi miło, jeśli zamieścicie baner konkursowy na swoich stronach, nie jest to jednak warunek konieczny.
·  Wśród pytań, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wraz z autorką wybierzemy jedno, które okaże się najbardziej ciekawe i kreatywne.

Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcę powiadomię e-mailowo o wygranej. 
Pytajcie! Książka czeka na nowego właściciela!

49 komentarzy:

 1. Co było inspiracją do tego, aby tytuł niniejszej powieści był akurat taki jaki książka nosi???

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ma już Pani koncepcję/propozycję tytułu kolejnej książki?Kiedy następna książka Pani autorstwa ujrzy światło dzienne?
  marzent@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie trudności Pani napotyka pisząc jakąkolwiek powieść i skąd Pani czerpie pomysły na nowe historie?

  mail: p.socha@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy według Pani istnieje idealny czas na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy gdybyś miała możliwość przeżyć przygody jednego z bohaterów, biorąc na siebie ryzyko odniesienia takich samych ran jak on ale mogłabyś się dzięki temu przenieść do książkowego świata (jakiejkolwiek książki), miałabyś odwagę?
  email: satellite85166@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zakładając, że Niebo istnieje, co chciałaby Pani usłyszeć od Boga u bram Raju?
  monweg@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Wojna bałkańska skłóciła nie tylko region, ale przede wszystkim rodziny, sąsiadów i społeczności, które do tej pory żyły obok siebie pozostając w dobrych relacjach. Skąd pomysł na umieszczenie akcji na Bałkanach i wplątanie w tę historię wojny bałkańskiej, czy miłość do tego rejonu, wspomnienia, względy osobiste czy inne ? Proszę uchylić rąbka tajemnicy :)
  Pozdrawiam
  Kasia K
  kaka307@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Czym jako pisarka najbardziej chciałaby Pani uwieść czytelnika: oryginalną fabułą, ciekawymi postaciami bohaterów, czy własnym, niepowtarzalnym stylem?
  Pozdrawiam,
  Gosik (perus@onet.eu)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kim zostałaby Pani gdyby nie zostałaby Pani pisarką?

  toskaniau@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak to się stało, że ponad 4 lata mieszkała Pani w Belgradzie i gdzie wolałaby Pani mieszkać nie biorąc pod uwagę sytuacji w obu krajach tylko to jak się Pani gdzie czuje,jaki jest klimat, krajobraz i mentalność mieszkańców,biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, który kraj lepiej Pani odpowiada?
  nk1986@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Skoro tu i teraz 'nie czas na miłość' to kiedy jest na to dobry czas? ;) :p
  mail: lskraburska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. powodzenia, łakocie wyglądają smakowicie

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy przed pisaniem ma Pani jakiś sposób na wprowadzenie się w odpowiedni nastrój sprzyjający wenie?
  email:moniczka1709@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Co skłoniło Panią do pisania książek? woznicaa@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Co było impulsem do napisania książki o miłości na tle konfliktu bałkańskiego? Czy ten pomysł dojrzewał w Pani stopniowo, czy jakieś wydarzenie spowodowało myśl: "Napiszę o tym książkę"? simran.katri@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Czym jest dla Pani pasja i czy wyobraża sobie Pani życie bez niej?

  email: wybranyswiathistorii@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. Co było inspiracją do napisania tej książki?
  Banerek dodałam: http://literackie-zamieszanie.blogspot.com/p/konkursy-wyzwania.html
  renax79@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Pytanie: Karolinę, bohaterkę jednej z Pani książek, ciągnie w stronę czarnookiego Milana. Inna bohaterka, Marianna, zafascynowana jest włoskim Antonio. A w Pani najnowszej książce piękna Chorwatka oddaje swoje serce Serbowi. Obecnie, coraz częściej jesteśmy świadkami rosnącej liczby związków/małżeństw "mieszanych", bo jak powszechnie wiadomo, prawdziwa miłość nie zna granic. Jaką radę/sugestię, skierowałaby Pani do "mieszanych" pod względem pochodzenia/wyznania par, które połączyła gorąca miłość, a których związek nie jest akceptowany przez członków najbliższej rodziny?

  Mail: agnieszka.mp@vp.pl
  Nie mam bloga, więc udostępniłam tutaj: https://plus.google.com/109469830887620317034/posts/VuLpYqA2RTY

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy zdarzyło się Pani, że Pani płakała przy pisaniu książek?
  E- mail: gosia1225@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 22. kiedy według Pani jest najlepszy czas na miłość i co go charakteryzuje? Ciekawe czy znalazłabym odpowiedź na to pytanie w Pani książce...
  Pozdrawiam
  martabebnowicz@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Po napisaniu książki, czy jest Pani zadowolona z efektu końcowego? Może jest coś co nurtuje Panią, że nie napisała w swoim dziele?

  anna.bazyluk@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy na Pani ukochaną książkę innego autora, która poprawia Pani humor?
  Podrawiam
  czarneckakasia@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Kolejny ciekawy konkurs :) Skąd u Ciebie biorą się takie pomysły? Na swoim blogu zrobiłam ogólny link do twoich konkursów, bo nie nadążam zmieniać banerów do nich odsyłających :D ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Czym kieruję się Pani w życiu, są to ideały podobne do tych w Pani książkach? Justyna1997121@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeśli to nie jest czas na miłość, więc kiedy jest? I gdzie jej szukać? A może tylko czekać? Jakie Pani ma na ten temat zdanie?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy ma Pani wyznaczone stałe godziny na pisanie, czy pisze Pani tylko wtedy, kiedy nawiedzi Panią muza?
  I czy materiał do swoich fabuł czerpie Pani z wyobrażni czy wprost z życia?
  afoch@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Co jest Pani inspiracją? Czy wena przychodzi ot tak, czy raczej musi się Pani "namęczyć" nad książką?
  karolinapusiak@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Czym jest dla Pani SŁOWO?
  martucha180@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. "Tymczasowa żona" - Jennifer Klinec i "Perska narzeczona" - Laury Fitzgerald, to dwie różne historie o dwóch różnych kobietach. Czy Pani zdaniem ich treść zbliżona jest bardziej do prawdy czy fikcji. rhqq2@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Kiedy Pani zdaniem jest czas na miłość?

  martinaangelmk@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Jaką pozycję umieściłaby Pani na Cmentarzu Zapomnianych Książek?

  kinga0529@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. Jeśli Pani książki są tak fascynujące jak Pani życiorys, to ja mogę zadać 100 pytań byle mieć przyjemność przeczytania jednej z nich :).

  1.Czy jeśli się zdarza Pani brak weny (jeśli w ogóle się zdarza) myśli Pani, że może lepiej było pozostać bizneswoman?
  2. W jakich miejscach najbardziej lubi Pani pisać? Np... w domu w samotności czy może w kafejce spoglądając na przechodniów ...
  3. Wiadomo, że pisarze korzystają z różnych form pisania jaka Pani najbardziej odpowiada - długopis, maszyna do pisania czy komputer?
  4. Ostatnie i może trochę "głupie" ale zawsze mnie, to ciekawiło ... Jak wygląda wybór okładki do książki? Czy, to jest Pani propozycja czy może wydawcy. Jak wygląda praca nad nią :).

  OdpowiedzUsuń
 35. Bośniak
  Pani książka jest osadzona w Bośni. W ostatnich dniach zamieszcza Pani na swoim Facebooku zdjęcia z Bośni ze swoją książką, bez książki... Wydawałoby się, że historia tego regionu powinna być Pani bliska, ale wygląda na to, że nie jest. Czy pamięta Pani o masakrze w Srebrenicy, która miała miejsce 21 lat temu właśnie w tych właśnie dniach, dniach lipcowych? Czy słyszała Pani o niej? Czy może historię Bośni wykorzystała Pani tylko na potrzeby książki, a nie jest ona bliska Pani sercu? A może jej Pani nie zna? Aż dziw, że właśnie w dniach tak tragicznych wydarzeń na Pani Facebooku tylko Pani książka, Pani sama, Pani z inną autorka, a to, czym w tych dniach boleśnie oddycha Bośnia, pominięte. Coś tu nie gra... Czy nie przyszło Pani do głowy, że może należałoby pochylić głowę nad ofiarami tamtych strasznych wydarzeń, będąc teraz w Bośni? A może teraz, po tym pytaniu, napisze Pani coś o Srebrenicy? Czy może się Pani do tego ustosunkować?

  OdpowiedzUsuń
 36. Mam wrażenie, że obecnie modne są podziały, tworzenie kategorii, zaszufladkowanie, np. dzielenie literatury na kobiecą i tą dla mężczyzn. Co Pani o tym sądzi? Do kogo kieruje Pani swoje książki i jakie emocje chce Pani wzbudzić?
  Pozdrawiam!
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 37. Za książkę dziękuję, znam, więc daję szansę innym, ale pytanie chętnie zadam: Po co Pani pisze? Co daje Pani pisanie tekstów tak bardzo odbiegających od siebie treścią? Zazwyczaj autorzy mają jakiś jeden nurt, a u Pani duża rozbieżność - mam na myśli "Włoska symfonię", która tematycznie zupełnie odbiega od pozostałych (czy dopiero szuka Pani "swojego" nurtu?). Czy u źródła pisania jest jakaś wewnętrzna potrzeba (jaka? ważna?/banalna?), czy może jest to chęć bycia popularną, rozpoznawalną, byle pisać i stąd "Włoska symfonia"? Czy może jest to Pani sposób na zapełnienie czasu? Sprawdzenie się? Każdy, kto pisze ma jakiś swój cel - czy może Pani go zdradzić? Czy jest on głęboki, czy prozaiczny? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie :)
  jedyna0@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Jak wygląda Pani codzienność poza pisaniem książek oczywiście? Jak spędza Pani czas, jak się Pani motywuje do działania?
  vicky-7@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 39. Moje pytanie: Nie mamy wpływu na to jaka "iskra Boża" zawiśnie nad naszą głową, ale możemy zadecydować, co z posiadanym talentem zrobimy. Choć pisać może każdy, nie każdego określimy mianem pisarza. Kim według Pani jest "dobry pisarz", kiedy możemy o autorze tak powiedzieć?
  Pozdrawiam
  obliczarozy@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger