"Miłość i kłamstwa" Cecelii Ahern już w księgarniach!

18 maja miała swoją premierę najnowsza powieść Cecelii Ahern pt. "Miłość i kłamstwa". Od czasu swojego debiutu "Love, Rosie" autorka króluje na listach bestsellerów na całym świecie. Jej książki publikowane są w 46 krajach, zdobywają liczne nagrody, a dwie z nich doczekały się kinowych ekranizacji. 

 • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
 • Liczba stron: 416
 • Format: 13.0 x 20.5 cm
 • Cena katalogowa: 34,90
 • ISBN: 978-83-287-0342-1


Jej najnowsza powieść to niezwykła historia o poszukiwaniu prawdy i o tym jak wszystko, w co do tej pory wierzyliśmy może upaść w jeden dzień. 

Sabrina Boggs obdarzona została zupełnie przeciętnym imieniem i wiedzie idealnie dopasowane do niego przeciętne życie. Codzienna monotonia zaczyna ją powoli dobijać. Ratuje ją już tylko poczucie humoru, które pomaga jej przetrwać zabójczą rutynę. Zupełnie przypadkiem natrafia na tajemniczy zbiór kamiennych kulek niegdyś należący do jej ojca. Odkrycie, że dwa najcenniejsze elementy kolekcji zaginęły popchnie Sabrinę w niezwykłą podróż we wspomnienia pełne ludzi i miejsc, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia. Człowiek, przy którym spędziła całe dzieciństwo okaże się być jej zupełnie obcy. Czy prawda, którą odkryje pomoże jej zrozumieć samą siebie?Dokładnie rok temu Cecelia opowiadała o pomyśle na tę książkę podczas śniadania w Warszawie - KLIK, na jakim miałam zaszczyt się pojawić. Dzisiaj, książka jest już u mnie, a ja zabieram się za jej przeczytanie!


19 komentarzy:

 1. Ja właśnie zabieram się za czytanie tej lektury, myślę, że mi się spodoba. Lubię styl Ahern

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że w końcu będzie mi dane poznać twórczość tej Autorki. Chętnie zaczęłabym od tej książki, opis brzmi zachęcająco.
  Pozdrawiam, Oliwia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję ją przeczytać. To troszkę dziwne, ale jeszcze nie czytałam nic tej autorki. Niestety Love, Rosie porzuciłam w trakcie :)
  Ściskam ♥
  Bądź tu teraz

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłaby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szybko książka powstała. Paulina już przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooooo ja muszę ją mieć! Uwielbiam Ahern :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam żadnej jej książki, choć mam trzy na półce, a filmowe wersje "PS. Kocham Cię" i "Love,Rosie" bardzo lubię. Chyba najwyższa pora to zmienić :D
  Pozdrawiam,
  Paulina z naksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam książki tej autorki, choć za sobą mam lekturę zaledwie dwóch. ;) Dwie kolejne czekają na przeczytanie i tę chętnie bym połknęła. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Za powieściami pisarki nie przepadam, ale może zrobię wyjątek.

  OdpowiedzUsuń
 10. extra! :) muszę się zakręcić przy tej książce :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chętnie przeczytam! "Love, Rosie" oglądałam film, bardzo mi się podobał :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie znam jeszcze twórczości Cecelii Ahern, ale kolejna książka zapowiada się ciekawie. Chyba najwyższa pora zacząć nadrabiać zaległości.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznaję, że mam chrapkę na tę książkę, ponieważ okładka mnie zauroczyła, a i treść wydała mi się bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Książka cierpliwie czeka na półce i mam nadzieję, że szybko uda mi się za nią zabrać :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Muszę przeczytać. ,,Love, Rosie" tej autorki uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger