Nowa kolekcja - "POLSKA WALCZĄCA. HISTORIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO"
W kioskach pojawiła się ciekawa kolekcja, która może zainteresować sympatyków historii Polski. Wydawnictwo Edipresse Kolekcje oraz Wydawnictwo Bellona prezentują nową kolekcję:


"POLSKA WALCZĄCA. HISTORIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO"„Polska Walcząca Historia Polskiego Państwa Podziemnego” to pierwsze w Polsce wydawnictwo przedstawiające, w sposób fachowy i kompletny, heroiczną walkę Polaków o niepodległość, poczynając od ostatnich strzałów kampanii wrześniowej, a kończąc na nierównym boju z oddziałami NKWD i Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

W naszej serii przedstawiamy wszystkie aspekty największej podziemnej armii świata, jaką była konspiracja polska, w jej wszystkich barwach i odcieniach. Zapraszamy do poznania niezwykłej historii ludzi pełnych odwagi i pogardy śmierci, którzy walczyli, często w beznadziejnej walce, o dobro dla nich najwyższe – niepodległą Polskę.

Po raz pierwszy na rynku pełna i prawdziwa historia Polskiego Państwa Podziemnego z lat 1939–1963 wydana w eleganckim, kolekcjonerskim formacie. „Polska Walcząca” to kronika bohaterskiej i tragicznej walki Polaków o niepodległość spisana w 60 tomach przez uznanych ekspertów. Premiera pierwszego tomu - 26 stycznia.

Pierwszy tom jedyne 9,99 zł!

Więcej informacji o kolekcji - KLIK


Jestem pewna, że dla sympatyków historii to nie lada okazja. Zainteresowała Was ta kolekcja?

14 komentarzy:

 1. Seria dla mojej koleżanki :) nie dla mnie..

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdziwa gratka! Dla lubiących historie

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto jest autorem/redaktorem naczelnym tej serii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie nie ma takiej informacji. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, to proponuję zadzwonić pod numer podany na tej stronie: http://hitsalonik.pl/produkt/polska-walczaca

   Usuń
 4. Kupiłabym ją chyba tylko dlatego, by ładnie wyglądała na półce z tym obrazkiem z grzbietów. Nie moje klimaty jeśli chodzi o treść ;/
  Zapraszam do siebie,
  http://worldofbookss.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Już kocham tę serię :) ale pewnie jej nie kupię... przynajmniej nie w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba historyczny temat niezbyt mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupiłabym, jednak tonę już we własnych książkach :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Tematycznie jak najbardziej mi odpowiada - kiedyś nawet dosyć mocno interesowałam się historią Polskiego Państwa Podziemnego, ale wydaje mi się, że wolałabym coś w bardziej skondensowanej formie - kolekcji mogłyby nie znieść moje regały i budżet, tym bardziej, że zbieram dwie inne (A. Christie i L.M. Montgomery). Miło jednak widzieć, że takie publikacje pojawiają się na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo jak dla mnie kusząca jest ta seria, ale nie wiem, czy miałabym az tyle funduszy, aby całą ją skolekcjonować :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj, to niezwykle ciekawy kawałek ze współczesnej historii naszego kraju. Wiem, co trochę już o tym czytałam. Co do kolekcji to mogłabym ją nawet zabrać, ale niska cena pierwszego tomu, już z następnym wzrośnie co najmniej dwukrotnie, a to już by nieco obciążyło mój budżet i nie ozowliłoby na kupno książek, które naprawdę chce mieć.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie chcę kupować już kolejnej serii, bo nie dość, że wymaga to pewnej kwoty co 2 tygodnie to jeszcze trzeba pamiętać, kiedy wypada termin.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tematycznie kolekcja w sam raz dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger