FANBOOK Nr 3 (4) - czerwiec-lipiec 2014Dwumiesięcznik "FANBOOK", który zdobył już tyle samo zwolenników, co przeciwników - w postaci najnowszego numeru czeka już na nas w punktach sprzedaży. Czwarty numer posiada kilka interesujących tekstów, które chciałabym Wam pokazać.Duża blogerów książkowych wzięło udział w organizowanym przez redakcję głosowaniu na polecaną książkę na wakacje - ponad 150 osób. Redakcja FANBOOKA chyba nie spodziewała się takiego odzewu, skoro tak szybko poinformowała o zakończeniu głosowania. W najnowszym numerze możecie poznać wyniki tychże głosów. Wniosek, jaki mi się nasuwa patrząc na nasze typy - czytamy przeróżne gatunki i ta różnorodność mnie cieszy.

Zapytacie pewnie, na kogo ja oddałam swój głos? Otóż moim typem była książka Ałbeny Grabowskiej pt. "Lot nisko nad ziemią", dzięki czemu powieść pojawia się w rankingu ;)


Bardzo podobają mi się quizy zamieszczane w dwumiesięczniku, które pobudzają moje szare komórki do myślenia. Tym razem zabawa dotyczyła znajomości popularnych cytatów. Ciężki orzech do zgryzienia...

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak nie zabierać książki na wakacje to ten artykuł Wam to z pewnością dobitnie wyjaśni.

Zainteresowała mnie również rozmowa z Katarzyną Krzan, dotycząca przydatności kursów pisania. Do tej pory spoglądałam na takie inwestycje w siebie raczej z przymrużeniem oka, jednak argumenty, jakich użyła Pani Krzan przemawiają do mnie.

Bardzo długo czekałam na obiecaną nagrodę za udział w głosowaniu. Po długim czasie, gdy już nie miałam nadziei, listonosz przyniósł mi długo wyczekiwaną przesyłkę. Redakcja FANBOOKA chyba wszystkim blogerom wysyłała tę samą książkę Leszka Szymowskiego pt. "Oszust matrymonialny", gdyż innego tytułu nie widziałam na blogach.Cieszę się również, że redakcja postanowiła ułatwić czytelnikom dostęp do kolejnych numerów i wprowadziła duże ułatwienie - prenumeratę. To dobry krok, który z pewnością zwiększy liczbę czytających ten dwumiesięcznik. Za taką cenę bowiem, warto do niego zaglądać.

Czytaliście już najnowszy numer FANBOOKA? Czy może ten tani dwumiesięcznik nie przypadł Wam do gustu?


32 komentarze:

 1. ja niestety nie mam gdzie go dostać:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglądałam już i ten numer. Podoba mi się i na pewno będzie kupować sobie to czasopismo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałem w środę i ta sama książka. Gazeta ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również dostałam tę książkę, ciekawy ranking.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, nawet nie wiem, gdzie można to kupić. Ale teraz zacznę polować, żeby przekonać się co ciekawego tam mają.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa tego rankingu, podsumowania i w ogóle, więc czym prędzej muszę kupić ten najnowszy numer.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio przeglądałam ten numer w pewnej knajpie i kilka artykułów mnie zainteresowało, więc może w przyszłości kupie to czasopismo, choć wątpię, czy starczy mi czasu na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do mnie przesyłka niestety nie doszła nad czym ogromnie boleje :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jeszcze nie przejrzałam moich numerów. Brak mi totalnie czasu, ale postaram się zabrać choć jeden numer do torebki i poczytać w drodze do pracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie by na pewno ten dwumiesiecznyk do gustu przypadl, tylko jakos tak ciezko mi go zamowic.

  OdpowiedzUsuń
 11. Właściwie jeszcze nie czytałam Fanbooka, ale najwyraźniej warto zacząć ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam ten numer, najbardziej podobał mi się artykuł o wakacyjnych książkach. Poprawił się też wygląd okładki, jest bardziej przejrzysta od pozostałych.

  OdpowiedzUsuń
 13. I ja już mam nowy numer u siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie dotarły do mnie pierwsze egzemplarze :((( Jak wypatrzę gdzieś najnowszy to kupię :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie czytałam jeszcze żadnego numeru, ale przyznaję, ciekawi mnie ta gazeta :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Chętnie kupiłam bym ten numer, ale nie idzie go dostać. O ile poprzedni zalegał na pólkach w empiku, tak tego nie widać :/

  OdpowiedzUsuń
 17. Tak czytałam nawet mam w domu ;) bardzo mi się podoba ta gazeta :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Kilka dni temu i do mnie trafiły w końcu 2 numery czasopisma i książka "Oszust Matrymonialny":) cieszę się z tego, bo już dawno spisałam tę nagrodę na straty:) książka, na którą głosowałam co prawda nie pojawiła się w rankingu, ale sam magazyn jest ok. Umilił mi czas w drodze do pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo jestem ciekawa tej gazety, niestety nie mogę jej znaleźć u siebie, ani w empiku, ani w żadnym kiosku :/ Mam nadzieję, że nie długo jednak uda mi się dorwać najnowszy numer i w końcu zapoznać się z zawartością i przekonać się, czy rzeczywiście taka ciekawa jak to wszyscy mówią :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie przekonuje mnie ta gazeta.

  OdpowiedzUsuń
 21. A ja za swoje egzemplarze jeszcze się nie wzięłam... :)

  OdpowiedzUsuń
 22. http://www.e-bookowo.pl/fanbook/fanbook-1-2013-2014.html

  Tutaj można zakupię w formie elektronicznej.

  OdpowiedzUsuń
 23. Właśnie czytam polecane "Rywalki" - są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja przeczytałem 3 pierwsze wydawnictwa, ale gazeta nie przypadła mi do gustu. Jakaś taka nijaka jest.

  OdpowiedzUsuń
 25. moja propozycja znalazła się na 4 miejscu :P

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie znam jeszcze tego magazynu, ale może byc interesujący. Mało jest dobrym gazetek o tej tematyce :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Do mnie przesyłka nie dotarła... ;( Szkoda ;) Ale w każdym razie chyba w końcu doczekaliśmy się taniego czasopisma o książkach ;) !

  OdpowiedzUsuń
 28. Dobrze wiedzieć, że jest już nowy numer. Jutro przy okazji się w niego zaopatrzę. Co do przesyłki od Fanbooka to też długo czekałam, już myślałam że nie dotrze a jednak się doczekałam :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie tylko nie czytałam najnowszego numeru, ale wcale nie miała jeszcze okazji przejrzeć Fanbooka. Z ciekawości będę musiała kiedyś zajrzeć do tego magazynu.

  OdpowiedzUsuń
 30. Po raz pierwszy usłyszałam o tym magazynie tydzień temu i po prostu muszę go mieć :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Chętnie przeczytam, nie miałam jeszcze przyjemności. Podoba mi się pomysł z quizami:) Cena też jest mocno zachęcająca.

  OdpowiedzUsuń
 32. Dzisiaj upolowałam w końcu mój pierwszy numer. Wcześniej nigdzie nie widziałam, a i dzisiaj porwałam ostatni z półki. Zaraz idę po kawę i zabieram się za czytanie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger