Już niebawem! Lidia Miś - "W pewnym teatrze lalek"23 lutego 2014 r. nakładem wydawnictwa Dreams będzie miała swoją premierę książka "W pewnym teatrze lalek":Książka W pewnym teatrze lalek w sposób zabawny, a zarazem wzruszający opowiada o kształtowaniu charakteru, partnerskich relacjach i przynależności do grupy. To opowieść o budowaniu własnej tożsamości, rozpoznawaniu emocji oraz o otwartości na potrzeby innych.

Do teatru lalek przybywa nowa marionetka Perełka. Jest niedoświadczona i nigdy nie występowała na scenie.

Do roli aktorki pomagają jej przygotować się nowi przyjaciele: Kamilla, Babcia, Miś i Kaczka.
Plejada marionetek, jawajek i pacynek wiedzie na pozór beztroskie życie, co rusz wcielając się w nowe kreacje.

Okazuje się jednak, że aktorstwo niesie ze sobą wiele wyzwań, a teatr jest czymś więcej niż pracą – jest całym ich światem!


http://dreamswydawnictwo.pl/

 
Lidia Miś-Nowak
(1977, Ropczyce), właścicielka wydawnictwa Dreams. Absolwentka pięcioletniego Technikum Ogrodniczego, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Politechniki Rzeszowskiej. W 2007 roku zakończyła tamże Podyplomowe Studia Pedagogiczne. W 2011roku ukończyła Krakowską Szkołę Filmu i Komunikacji Audiowizualnej w zakresie Scenariusz Filmu Fabularnego. W 2004 debiutowała jako pisarka. W 2005 roku otrzymała Nagrodę za Najlepszy Debiut Prozatorski Podkarpacia za książkę „Odwiedzając czarownice” przyznaną przez Związek Literatów Polskich, oddział Rzeszów. Od 2010 roku jest właścicielką i redaktor naczelną wydawnictwa Dreams z siedzibą w Rzeszowie. W 2010 roku otrzymała wyróżnienie jury w Ogólnopolskim Plebiscycie „Najlepsza książka na zimę 2010” oraz w 2011 roku – Wybór Internautów „Najlepsza książka roku 2010” za zbiór opowiadań „Opowieści biblijne dziadzia Józefa” w kategorii książka dla najmłodszych. Druga część „Opowieści biblijnych dziadzia Józefa” otrzymała nagrodę przyznaną przez Jury w ogólnopolskim plebiscycie na Najlepszą Książkę na Zimę 2012r. w kategorii książka dla dzieci oraz „Najlepsza Książka na Gwiazdkę” w kategorii Opowieści o świętych. Trzecia część „Opowieści biblijnych dziadzia Józefa” zyskała miano „Najlepszej książki na gwiazdkę 2013” – Nagroda Jury w kategorii książek dla najmłodszych. Rodzina: mąż, dwie córki. Zainteresowania: pisarstwo, scenariopisarstwo i reżyseria, jazda motocyklem, rodzinne podróże.


Skusicie się?


14 komentarzy:

 1. Tym razem się nie skuszę, gdyż nie czuje zainteresowania tematyką tej książki

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jak najbardziej jestem za, bo brzmi super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś mi nie pasuje- może odstraszające mnie ilustracje (i zapewniam,że nieciekawe też dla moich córek,przynajmniej widząc charakter tych przedstawionych tutaj), a może pajacyki i niedźwiedzie niekoniecznie przemawiają? Hm. Żeby ocenić trzeba zobaczyć bo nie raz przekonałam się,że piękne zdjęcie/ obrazek, super oprawa bez dobrego tekstu są niczym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jednak nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczekam na Twoją recenzję, zanim podrzucę córce

  OdpowiedzUsuń
 6. Już sam opis bardzo mi się podoba:)Jeżeli pojawi się w mojej bibliotece na pewno zapoznam się z tą historią:)

  OdpowiedzUsuń
 7. wygląda jak książeczka dla dzieci, póki nie mam dzieci taka literatura mnie nie interesuje;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już od dawna nie czytuję książek dla dzieci, ale zwróciła moją uwagę ilustracja na okładce. W podobnym stylu ilustrowane były książki z czasów mojego dzieciństwa. Nawet miałam podobnie wydanego "Kopciuszka", tzn okładka byla podobna. Spojrzałam więc z sentymentem.

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja się chętnie skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja czekam na recenzje :) Ale mogę powiedzieć, że okładką jestem zauroczona!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna okładka :)

  Pozdrawiam,
  W.

  OdpowiedzUsuń
 12. Poczekam na Twoją recenzję:) Przyznaję szczerze, że pierwsze widzę:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Może być dobra dla mojego dziecka, ale wolałabym najpierw zapoznać się z recenzją niż kupować w ciemno:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger