Krzysztof Król, Jan Gajos – "Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet"

"W jednej sekundzie możesz stać się szczęśliwym człowiekiem. Wystarczy pozwolić pozytywnym myślom panować nad sobą. Zobaczysz, że bardzo szybko cały wszechświat zacznie się dla ciebie zmieniać."W przypadku dzisiejszej recenzji równouprawnienie nie ma zastosowania. Mężczyźni niech uciekają do swoich typowo męskich zadań, a kobiety niech usiądą wygodnie w fotelu. Dziewczyny, jeśli szukacie wiedzy w pigułce dotyczącej tajemnicy dobrego związku, seksu i podrywu – zapraszam. Poradnik, o którym dzisiaj wam opowiem został napisany przez dwóch mężczyzn. Któż bowiem może doradzać kobietom w kwestiach tajemnicy męskiej natury? Oczywiście inny mężczyzna.

Autorami "Księgi związków,  podrywu i seksu dla kobiet" są dwa panowie – Krzysztof Król oraz Jan Gajos. Krzysztof Król to osoba z bardzo bogatym życiorysem, założyciel i dyrektor szkoły "Perfect Dating", do tego szkoleniowiec, coach motywacyjny i biznesmen. Jest specjalistą w zakresie związków i psychologii kobiet. Wolny czas spędza na komponowaniu muzyki jako znany Dj. Chris King. 
Jan Gajos to nauczyciel nawiązywania relacji damsko-męskich, autor wydanych na DVD szkoleń skierowanych do przedstawicieli obu płci. Obydwaj panowie tworzą edukacyjne programy LingLing.

Poradnik podzielony jest na jedenaście rozdziałów. Autorzy poruszają wiele kwestii dotyczących wypracowania szczęśliwego związku poprzez odpowiednią sztukę podrywu do niezapomnianego seksu. W książce znajdziecie odniesienia do psychologii mężczyzn, różnicach pomiędzy obiema płciami, pojęcia fizyczności czy mowy ciała, jak również porady dotyczące poznawania mężczyzn poprzez sieć internet. "Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet" to swoiste kompendium wiedzy dla kobiet w drodze do lepszego zrozumienia tajemnic męskiej natury.

Krzysztof Król i Jan Gajos w swojej publikacji poruszają szereg zróżnicowanych pojęć. Przed lekturą tegoż poradnika spodziewałam się otrzymać wiedzę oscylującą w ściśle określonym obszarze – skomplikowanych relacji damsko-męskich. Tymczasem autorzy poszli trochę dalej i zawarli na łamach swojego działa wiele cennych wskazówek dotyczących życia. Oczywiście cała wiedza skoncentrowana jest na relacji kobieta-mężczyzna, jednak tematy poboczne takie jak Rozdział 10 dotyczący naszego życia rozszerzają tematykę poradnika. Większość rad i wskazówek, oraz oczywistych faktów dotyczących różnic pomiędzy płcią brzydką i piękną, o których piszą autorzy, przeciętna kobieta pozostająca w dłuższym związku z pewnością zna. Dlatego też poradnik ten kierowałabym w głównej mierze do kobiet, które nie mają jeszcze doświadczenia pozostawaniu w związku z mężczyzną, bądź zupełnie nie radzą sobie na tym polu.

"Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet" zawiera mnóstwo ciekawostek, które mogą was zainteresować. Wiedziałyście dlaczego Coca-Cola wybrała na kształt swoich butelek klepsydrę? Domyślacie się, dlaczego 90% więźniów to mężczyźni, a 90% osób korzystających z pomocy terapeuty to kobiety? Czy wiecie, że możecie przeżyć kobiecy wytrysk? Te i wiele innych ciekawych informacji możecie znaleźć w poradniku. Dla kobiet, które nie mają pojęcia o randkowaniu w internecie, autorzy stworzyli specjalny rozdział na ten temat. Myślę, że to dobry zabieg, tym bardziej, że przekazuje same praktyczne informacje.

Warsztatowo książka przygotowana jest dobrze. Językowo, przystosowana do różnej maści czytelniczek. To co można zauważyć, to wypływający z każdej myśli optymizm autorów, który zaraża odbiorcę treści książki. Muszę też wspomnieć o znakomitym wydaniu. Twarda oprawa, sztywny papier i wstążka ułatwiająca zaznaczanie stron to niewątpliwie atuty poradnika.

W "Księdze związków, podrywu i seksu dla kobiet" nie znajdziecie nowatorskich pomysłów i odkrywczych informacji. To raczej skomasowana pigułka wiedzy na temat relacji łączących kobietę i mężczyznę. Z niektórymi twierdzeniami autorów można się nie zgodzić, jednakowoż nie da się zaprzeczyć, iż pewne stałe istnieją. Jeśli jesteś kobietą, która trwa  w szczęśliwym związku u boku kochanego mężczyzny, poradnik ten może Ci jedynie przypomnieć o wiedzy, którą już z pewnością posiadasz. Ale jeśli jesteś kobietą, która nie radzi sobie i nadal szuka mężczyzny swojego życia, publikacja ta może Ci pomóc. Z pewnością nie zaszkodzi.


Krzysztof Król


Jan Gajos


Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Sensus

 Recenzja bierze udział w WYZWANIU

20 komentarzy:

 1. Czytałam i bardzo wiele rzeczy się dowiedziałam. Druga część skierowana do mężczyzn jest bardzo podobna, a autor przytacza te same tezy i argumenty. Dlatego wolę zdecydowanie wersję dla kobiet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaklęcia miłosne Spory z żoną męża Kwestie związku Zatwierdzenie rodziców Marry Me Spells 24h. Love Problem Solution Love Marriage Solution White / Black Magic Voodoo Dolls Love Spells.call / whatsapp (+234 8155 425481 templeofanswer@hotmail.co.uk

   Usuń
 2. Te wymienione przez Ciebie ciekawostki- naprawdę interesują, co do wskazówek jestem jakoś sceptyczna, ale jak spotkam to czemu nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem jeszcze młoda i wiele życia przede mną, ale z samej ciekawości przeczytałabym tą książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobieta uwodzi oczami. Jedno mrugnięcie i facet jest wasz. To mój bezpłatny poradnik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm... zapowiada się niezwykły poradnik.Chętnie bym się z nim zapoznała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dwóch facetów pisze poradnik dla kobiet. To ja myślałam że za poradnik wystarczy, jak się kobita rozbierze albo chociaż intrygująco spojrzy na faceta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej ostrożnie podchodzę do tego typu publikacji, ale być może ciekawość zwycięży. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta książka może być przydatna;) z poradników tzw miłosnych czytałam "mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus" także polecam;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sensu powstawania niektórych książek trudno dociec... Szkoda tylko, że ścięto wiele drzew na nakład takowych...

  OdpowiedzUsuń
 10. Recenzja świetna, jak zawsze u Ciebie , a co do książki to przyznaję, ze rozbudziłaś moją ciekawośc

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz widzę książkę ale wydaje się być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 12. O wszelkiej maści poradnikach piszesz w tak przyjemny sposób, że aż trudno mi bronić tezy, że nie lubię tej kategorii książek. Po każdej przeczytanej przez mnie recenzji mam ochotę sięgnąć po opisywaną przez Ciebie książkę.. nawet jeśli tematyka, o której piszesz niekoniecznie jest mi potrzebna ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawe, czy jako mężatka z trzyletnim stażem znalazłabym w tej książce coś dla siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że owa publikacja zapewne znajdzie swoją grupę docelową, lecz ja niestety do niej nie należę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wybacz, Awiolu, ale nie czuję się w tych klimatach za dobrze, więc sobie odpuszczę. :<
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Brak mi czasu na tego typu czytadła ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Z ciekawości pewnie sięgnę po tę pozycję:P ale raczej nie prędko:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja polecam inną książkę Krzysztofa "Kodeks Wygranych" - przeczytałam ją już lata temu, a ponad 2 lata temu też przerobiłam kurs Krzysztofa Króla Wyzwanie90dni! Cena programu zwróciła mi się jeszcze zanim ukończyłam program - bo zdobyłam się na decyzję o zmianie pracy i znalazłam coś znacznie lepszego i prawie 2x lepiej płatnego! Podniosła mi się samoocena, do tego zaczęłam wreszcie szanować i kochać siebie, a to bezcenna przemiana. Super ludzie w społeczności Wyzwania 90 dni i ciągłe wsparcie trenerów tworzą znakomitą atmosferę i ułatwiają zmiany. Jestem bardzo zadowolona i niedługo planuję też zacząć na boku coś swojego z Akademią Biznesu. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Janek i Krzysiek, którzy pomagają!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger