sobota, 17 czerwca 2017

Wydawnictwo Albatros i firma SOTHO zapraszają na gwiezdny konkurs!
14 czerwca swoją premierą w naszym kraju miała kolejna część sagi "Siedem sióstr" Lucindy Riley pt. "Siostra burzy". Z tej okazji właśnie Wydawnictwo Albatros przygotowało dla was wspaniałą niespodziankę. Otóż wraz z firmą SOTHO postanowiło ufundować dla was nie tylko wspomnianą wyżej książkę Lucindy Riley, ale także coś, co przyda się każdej kobiecie. Jest więc coś dla duszy i coś dla ciała. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Mam dla was zestaw, czyli książkę pt. "Siostra burzy" Lucindy Riley, której zwiastun przeczytacie poniżej oraz...

Ally D'Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?


...srebrną bransoletkę z gwiazdką, powlekaną 24 karatowym, żółtym złotem, zapakowaną w eleganckie pudełeczko z logo marki SOTHO

 "Ich przyszłość jest zapisana w gwiazdach"


Co trzeba zrobić, by wygrać takie zestaw?

Zasady konkursu: 

·      W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
·      Konkurs trwa od dzisiaj do 1 lipca 2017 r., do północy.
·      Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać poniższe zadanie konkursowe:


Jeśli mielibyście możliwość nadania nazwy/imienia jakiejś gwieździe na niebie, jak brzmiałaby ta nazwa/imię. Uzasadnij swoją odpowiedź.

·     Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
·     Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba.
·    Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 


Warto zawalczyć o taki zestaw! Czas start!

47 komentarzy:

 1. Bransoletka przepiękna, a książkę zdecydowanie warto przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw muszę się zabrać za pierwszy tom :) Powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny zestaw :) na razie porywam baner i pomyślę nad pytaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zestaw, ale jakoś nie widzę się w wyborze imion dla gwiazdy, życzę powodzenia innym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tych książek, ale chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. hmmmm bransoletka warta grzechu :)
  Imię dla gwiazdy??
  Tuptuś:) A dlaczego? Ponieważ one tak delikatnie stąpają po niebie
  lady1307@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm... Bumblebee. Dlaczego? Uwielbiam Transformersy, a ten jeden jest moim ulubionym bohaterem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Natan :-) Na cześć mojego synka którego noszę pod sercem :-)
  sweet6663@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Graza, dla mojej cierpliwej żony (od 35 lat)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdybym miała taką możliwość, to gwiazdę nazwałabym DIVA. Generalnie na cześć muzyki, która jest moją miłością. Jak wiadomo Diva to gwiazda opery, śpiewaczka. A najbardziej ze względu na uczczenie mojego ukochanego kwartetu wokalnego, Il Divo. Panowie swoimi anielskimi głosami zabierają nas, słuchaczy do nieba, więc i w tam powinni być odnotowani!
  Beata G.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nazwałabym: Yoda (mistrz Jedi z Gwiezdnych Wojen), albowiem "Niesamowity Wszechświat jest" :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nazwa dla gwiazdy"Rozkoszna",ponieważ kiedy pojawia się na niebie to porywa mnie w ramiona ukochanego.
  d.nati10@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziubdziuś, bo moja chrześnica jest właśnie dla mnie taka gwiazdką, która sprawia, że każda nawet najgorsza chwila jest dla mnie do przeżycia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moją gwiazdę nazwałabym LoveBook-AC-31. Bo miłość do książek, bo zawsze warto umieścić gdzieś swoje inicjały i wiek na pamiątkę:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gwiazda nosiła by nazwę "MatRob", od imion moich najbliższych sercu osób.
  dorotkadg77@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Prawdę mówiąc, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jednak to pytanie daje szerokie pole do popisu. Gdybym miała nadać imię gwieździe to z pewnością nazwałbym ją "Soror". Gwiazdy błyszczą na niebie od zarania dziejów. Są one odległym wiatrem historii. Widziały bitwy stoczone na brunatnej ziemi, wszystkie zawarte pokoje i wojny. A i również były natchnieniem dla pisarzy, artystów i poetów. Odwołując się do gwiazd młodzieńcy obdarowywali komplementami swoje ukochane. Z łacińskiego "Soror" oznacza "siostrę". Myślę, że to imię będzie odpowiednie dla gwiazdy. W końcu gwiazda niczym najdroższa siostra zawsze była, jest i będzie.

  OdpowiedzUsuń
 17. karolina tak na imię ma moja córka która jest dla mnie cały życiem, jest dla mnie najważniejsza na całym świecie i w kosmosie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nazwałabym gwiazdę imieniem NINA.To imię mojej córki,która jest już kobietą,a do tego mądrą i piękną.Taka pewnie byłaby też gwiazda, piękna i cudowna pod każdym względem.Gwiazda nazwana imieniem córki-duma nie do opisania.

  OdpowiedzUsuń
 19. 'Moja' gwiazda nazywałaby sie PAFOS :) jest to miasto na Cyprze. Tam właśnie poznałam swoją miłość , mojego obecnego narzeczonego , jest to dla mnie magiczne i wyjątkowe miejsce, które przywołuje w mojej głowie wiele wspaniałych wspomnień , kojarzy mi sie z czymś młodym i wiecznym :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Moja gwiazda nazywałaby się Ariel, tak jak mój ukochany piesek który towarzyszył mi od dzieciństwa. Wieczorami spoglądam w gwiazdy i wspominam nasze wspólne chwile, żałuję że nie mogę cofnąć się w czasie aby jeszcze raz go przytulić. Wiem że czuwa nade mną i kocha mnie niezmiennie:)

  shesamoonster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Imię jest zobowiązujące, nadaje pewne znaczenie danej osobie lub zwierzęciu. Czasem ma być odzwierciedleniem szacunku dla innej osoby. Kiedyś synowie dziedziczyli imię po ojcu lub dziadku. W tym przypadku także i ja poszłabym nurtem tej tradycji. Nazwałabym gwiazdę "Luna", aby okazać wdzięczność księżycowi, który zawsze towarzyszył gwiazdom. To właśnie w jego obecności lśniły one najbardziej i wyglądały najpiękniej.

  OdpowiedzUsuń
 23. Jestem wielką fanką pióra Edgara Allana Poe dlatego na imię dla gwiazdy wybrałabym jego ciemnowłosą, eteryczną piękność- Ligeję. Była kobietą niezwykłej, posągowej wręcz urody- magiczna, zachwycająca, oświecona...i tajemnicza. Taka też jest noc, piękna, romantyczna ale mistyczna, nieodkryta do końca. Co skrywa noc? Możemy się tylko domyślać, a Ligeja oświetlałaby nam drogę podczas naszych poszukiwań...

  OdpowiedzUsuń
 24. Jeżeli miałabym możliwość nazywać jakąś gwiazdę, myślę że nosiłaby ona imię Lula. Ta nazwa kojarzy mi się ze spokojem. Wyobrażam sobie moment spaceru wraz ze swoją miłością. Jest późno,na niebie wiele gwiazd. Spoglądamy w tym samym momencie na jedną z nich... i to właśnie nasza Lula.

  OdpowiedzUsuń
 25. MAGDALENA PONIEWAZ BYŁABY TAKA JAK JA WYJĄTKOWA ODWAŻNA I SZCZERA AZ DO BÓLU PONIEWAZ JA TAKA WŁASNIE JESTEM.

  MADZIAGINIEWICZ11@GMAIL.COM MAGDALENA GINIEWICZ OS. PIASTÓW 4/32 STAROGARD GDANSKI 83-200 507321967

  OdpowiedzUsuń
 26. Moja gwiazda pojawia się na bezchmurnym nocnym niebie i nazywa się Evangelina (czyt. Evandżelina).
  Pomysł zaczerpnęłam z bajki pt.: Księżniczka i żaba. Myślę, że dużo osób zna i kocha ten film Disney'a, a ja uwielbiam świetlika Ray'a. A latem lubię patrzeć na tzw.,,spadające gwiazdy" i wtedy w myślach wypowiadam marzenie z nadzieją, że się spełni.
  Gdy obserwuję gwiazdy przychodzi często cytuję z Króla Lwa.:,,Spójrz na gwiazdy, bo z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości. Jeśeli będziesz samotny nie zapomnij że ci królowie pośpieszą ci z pomocą...."

  OdpowiedzUsuń
 27. Moja gwiazda nazywałaby się Majan.

  Nazwa ta to połączenie głównych bohaterów baśni braci Grimm "Jaś i Małgosia"!
  Gwiazda otrzymała by takie, ale nie tylko ze względu na bajkę, którą uwielbiałam od młodzieńczych lat!
  Przede wszystkim od imion, mojego - Małgorzata, oraz mojego narzeczonego - Jan!
  Majan błyszcząc na niebie strzegłby naszej miłości!

  OdpowiedzUsuń
 28. Moja gwiazdka nosiłaby imię Dana na cześć mojej mamy (choć na imię miała inaczej, każdy znał ją jako Danę), która z nieba niczym gwiazdka nade mną czuwa, wierzę w to mocno.

  OdpowiedzUsuń
 29. Nazwa mojej gwiazdy brzmiałaby NADZIEJA, gdyż to właśnie ona nie może w nas zgasnąć...

  OdpowiedzUsuń
 30. Gdybym miała możliwość nazwania gwiazdy, nazwałabym ją Domex. Jest to połączenie imion moich 3 przyjaciółek - Dominiki i dwóch Ol, które wolą być nazywane Alex. One są dla mnie jak błyszczące gwiazdy. Ilekroć nadchodzi dla mnie ciemna noc, w postaci problemów czy złego humoru, rozjaśniają mi drogę, przez którą kroczę pewnym krokiem ku świtowi. Nawet kiedy ich nie widzę, to wiem, że są tuż obok, gotowe mi pomóc. Nie wiem co ja bym zrobiła bez moich Stróżujących Gwiazd. Są dla mnie jak siostry i wiem, że jeśli kiedykolwiek dostałabym szansę nazwania gwiazdy to po części byłaby to ich zasługa, więc chciałabym się im chociaż tak odwdzięczyć nazwaniem gwiazdy ich imionami. To był dla nas taki symbol, że będziemy ze sobą tyle ile ta gwiazda się będzie palić, a nawet i dłużej! Wieczorami patrzyłybyśmy razem w niebo i patrzyłybyśmy na widoczny znak naszej przyjaźni. Dziewczyny jeśli któraś to przeczyta to wiedzcie, że was kocham! Nigdy nie gaśnijcie Wy moje gwiazdki! I jak dopadnę tę książkę to oczywiście Wam ją pożyczę! Trzymajcie się! Wasza Semi (juliasenator2002@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 31. Swoją gwiazdę nazwałabym MARZENIE. Marzenie to rozmyślanie o czymś pięknym, o zrealizowaniu pragnień. ... Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać. To coś czasem nieosiągalnego jak takie właśnie zjawisko :)
  Pozdrawiam,
  madzialenka9@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Jeśli mogłabym nazwać gwiazdę nazwałabym ją moim imieniem czyli Honorata. Dzięki temu jak by już mnie nie było na tym świecie pamięć o mnie zawsze by została. :)

  OdpowiedzUsuń
 33. КРАСКА, czyli farba, bo jak to się wymawia to brzmi tak jak by mogła właśnie nazywać się gwiazda.

  OdpowiedzUsuń
 34. Gdybym mogła nazwać gwiazdę, to pewnie dałabym jej imię Ździebełko, Czarnułka, Żółcitko lub inne trudne do wymówienia słowo, by astronomowie z całego świata mieli problem z wypowiedzeniem tej nazwy na głos. :D

  OdpowiedzUsuń
 35. Jedna z gwiazd mogłaby nosić nazwę "Fineness" co oznacza z angielskiego delikatność, finezja, nazywałaby sie tak ponieważ gwiazdy są delikatne i jak sie na nie patrzy są bardzo daleko i jest to moment finezji w którym patrzymy na nie i nie możemy oderwać czasem wzroku.

  OdpowiedzUsuń
 36. Moja Gwiazda na niebie nazywałaby się ''FLASH'' słowo pochodzi z języka angielskiego i oznacza BŁYSK. Każda gwiazda nawet ta najmniejsza świeci najpiękniej. Migocząca, świecąca najjaśniej. Jakże duży księżyc odchodzi na drugi plan przy tak ślicznie wyglądającym niebie pokrytym porozrzucanymi, pobłyskującymi gwiazdeczkami.

  OdpowiedzUsuń
 37. Cudownie byłoby mieć taką możliwość! Nazwała bym ją Dolce Stella (Słodka Gwiazda) lub Angelo (Aniołek). Dlaczego? Bo jestem aniołkową mamą... Nie wiecie kto to? Tak nazywa się mamy, które straciły (poroniły) dziecko. Ta gwiazda byłaby dla mnie miejscem na niebie, gdzie spoczywa moja kruszynka, bo tu na ziemi nie ma swojego miejsca...

  OdpowiedzUsuń
 38. Nick: Arbado15

  MATKA ŻYCIA...ta pozornie błaha nazwa jest kompilacją dwóch najistotniejszych wartości. MATKA-moja Mama jest (obok mojej Córki) najważniejszą kobieta w moim życiu; jestem matką i uważam to za rolę swojego życia; i najważniejsze: by uhonorować wszystkie kobiety- wpisy zamieszczane pod postem konkursowym, tak często odwołujące się do wartości macierzyństwa i naszych cudownych Dzieci są najlepszym dowodem na to, że warto byłoby tym "imieniem"nazwać tak cudowne dzieło jak Gwiazdę. MATKA ŻYCIA: bo Dzieci są Życiem, naszym Życiem, Życiem, które zostało im dane przez nas. Życie jest pojęciem metafizycznym, wykraczającym poza naszą zdolność interpretowania świata, podobnie jak "istnienie" gwiazd we Wszechświecie. Jedno Małe życie nadaje sens wiekszemu Światu i potrafi zmieniać jego mechanizmy:)
  barhaj@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 39. Może Ireneusz? Tak nazywa się mój tata. Myślę, że byłby to fajny prezent na dzień ojca.

  OdpowiedzUsuń
 40. Gdybym miała nazwać moją gwiazdę nazywałaby sie Halina ponieważ pochodzi z języka greckiego i oznacza jasnosc i blask. Zawsze nocą gwiazdy kojazyly mi sie z jasności i blaskiem jakie daja. Dlatego tez nazywałabym ja halina .

  Kasia2103@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. Moja gwiazda nazwę Tatry by nosiła,
  Zapewne moja decyzja was nieco zdziwiła,
  Najpiękniejsze miejsce na świecie,
  Pierwszy raz byłam tam jako czteroletnie dziecię,
  Do łańcucha Karpat wchodzi,
  Na teren Polski w 25% zachodzi,
  W orogenezie alpejskiej powstały,
  Już od samego początku istnienia wszystkich zadziwiały,
  Najwyższy ich szczyt Gerlach, w Polsce zaś Rysy,
  Posadziłam w ich reglu dolnym irysy,
  Jeżdżę tam na wakacje co roku,
  Mogłabym robić zdjęcia od pierwszego kroku,
  Marzę by móc zawsze gwiazdy nocą tam oglądać,
  I na moje Tatry spoglądać,
  Uważam, że to miejsce wspaniałe,
  Powinno nazwą być w konstelacji na stałe.

  OdpowiedzUsuń
 42. AGNES... dlaczego?? ponieważ wiem, że zawszę tę gwiazdę zobaczę (tak samo jak najważniejszą osobę w moim życiu)

  OdpowiedzUsuń
 43. Zgłaszam się i moja odpowiedź to:
  AYLA - czyli Królowa nocy.
  Dawno temu, gdy nikt jeszcze nawet w najśmielszych snach nie spodziewał się nadejścia ery facebooka, istniał inny komunikator - ICQ. Znany z pewnością czytelnikom "Samotność w sieci" Pana Leona Wiśniewskiego. Właśnie na owym ICQ nadałam sobie login AYLA i od innego użytkownika (już nie pamiętam z którego kraju) dowiedziałam się że mam piękny NICK. Oznacza on Królową nocy, kobietę przepiękną silną i rozświetlającą swój własny, czarujący BLASK. Dlatego właśnie moja gwiazda nosiłaby nazwę AYLA.

  OdpowiedzUsuń
 44. Prześliczna bransoletka!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)