Zapraszam na spotkanie autorskie live z Katarzyną Rzepecką i D. B. Foryś | #PrologLive

 

O komedii mocno romantycznej, o tworzeniu romansu biurowego w pisarskim duecie, o zabawie podczas wspólnego pisania i o odgrywaniu życiowych ról z Katarzyną Rzepecką i D. B. Foryś porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive 😀


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach 😀


Emily jest zatrudniona w Obsydian Motors na posadzie sekretarki. Pracując poniżej swoich wysokich kwalifikacji marzy o awansie, który niestety nadal nie przychodzi. W międzyczasie w firmie pojawia się nowy informatyk. Ben jest przystojny, bardzo ciekawski, a do tego pewny siebie i od pierwszego dnia wzbudza zaintrygowanie dziewczyny. Emily zaprzyjaźnia się z Benem nie wiedząc o tym, że to syn jej szefa, który grając rolę zwykłego pracownika ma do spełnienia ważną misję.

Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger