Zapraszam na spotkanie autorskie live z Katarzyną Rzepecką i D. B. Foryś | #PrologLive
O komedii mocno romantycznej, o tworzeniu romansu biurowego w pisarskim duecie, o zabawie podczas wspólnego pisania i o odgrywaniu życiowych ról z Katarzyną Rzepecką i D. B. Foryś porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive 😀
Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach 😀
Emily jest zatrudniona w Obsydian Motors na posadzie sekretarki. Pracując poniżej swoich wysokich kwalifikacji marzy o awansie, który niestety nadal nie przychodzi. W międzyczasie w firmie pojawia się nowy informatyk. Ben jest przystojny, bardzo ciekawski, a do tego pewny siebie i od pierwszego dnia wzbudza zaintrygowanie dziewczyny. Emily zaprzyjaźnia się z Benem nie wiedząc o tym, że to syn jej szefa, który grając rolę zwykłego pracownika ma do spełnienia ważną misję.
Rezerwujcie sobie czas na nasze spotkanie 😀


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)