Wybór diabła na mojej półce

 

Nikt, kto zna jego tajemnice, nie może czuć się bezpiecznie… Do kancelarii Dony Sabinowskiej zgłasza się nowa klientka – Weronika Braś. Tylko Kuba Sobański wie, że to seryjna morderczyni, a sekret, który z nią dzieli, może sprowadzić na niego gniew Dony. Sabinowska zna bowiem prawdziwą tożsamość Rzeźnika Niewiniątek i, choć ją akceptuje, nie wybaczyłaby mu czynów, jakich dopuścił się razem z Braś. Postawiony pod ścianą Sobański będzie musiał zdecydować, czyje życie ma dla niego większą wartość. Nie jest jednak świadomy, że Weronika ma wobec niego własne zamiary, a Dona wplątała się w intrygę, która zagrozi jego bezpieczeństwu...


W patronackiej recenzji książki "Wybór diabła" napisałam, że w odkrywaniu dalszych losów naszego ulubionego seryjnego mordercy warto być gotowym na ekstremalne emocje bez żadnych hamulców.


Z Adrianem Bednarkiem.

Część miłośników całej serii o Kubie Sobańskim będzie z pewnością zachwycona szokującym finałem, a reszta pozostanie z pytaniami dlaczego? i co dalej? Ufam, że w niedalekiej przyszłości nasz ulubiony krakowski seryjny morderca upomni się w swoje dalsze losy i Adrian Bednarek ponownie zabierze nas do raju 😀



2 komentarze:

  1. W końcu jakaś książka dla mnie! Lubię książki/serie o seryjnych mordercach

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę wreszcie poznać tę serię, jestem jej bardzo ciekawa.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger