Subiektywnie o książkach w obiektywie kwietnia

 

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata i w moim przypadku dużo dużo książek! A jakich? Zobaczcie, które tytuły dotarły do mnie w poprzednim miesiącu. Zapraszam do obejrzenia mojego książkowego życia w obiektywie kwietnia 😀


// Rozkładania książek na półkach ciąg dalszy // Kawa i do pracy // Poczta książkowa //


// O Afryce, która zostaje w sercu na zawsze // Autograf do mojej kolekcji //

// Książka Jojo Moyes na bookcrossingowej półce // Nowości do wydawnictw na mojej półce // Poczta książkowa // Pracujemy z Bellą // Wielkanoc wśród książek //

// Wyborna ksiażka Oli Przytarskiej // Bez kawy ani rusz // Nowości od wydawnictw na mojej półce // Bookcrossingowa półka kusi // Bella i książka //

// Nowa książka Jacka W. Brzozowskiego // Autograf autora //

// Nadal układam // Nowości od wydawnictw // Poczta książkowa //

// Moje pierwsze "Spotkania z duszą" // Autograf do mojej kolekcji //

// Kolejne pouczające reportaże Łukasza Czeszumskiego // Nowa książka Justyny Bednarek // Poczta książkowa //

Jak wam minął czytelniczo kwiecień?

8 komentarzy:

  1. Jak zawsze piękne podsumowanie z wieloma ciekawymi tytułami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super podsumowanie kwietnia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To był ciekawy miesiąc i tyle nowych książek przybyło:)

    OdpowiedzUsuń
  4. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    OdpowiedzUsuń
  5. Jak zawsze u Ciebie miesiąc bogaty w wydarzenia!

    OdpowiedzUsuń
  6. Wspaniałe podsumowanie miesiąca. I ta masa książek - coś pięknego!!

    OdpowiedzUsuń
  7. U mnie kwiecień był marny jeśli chodzi o książki, tylko 6 sztuk, ale i tak jestem zadowolona. A u Ciebie jak zwykle dużo fajnych książek 🙂

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja w kwietniu przeczytałam tylko 2 książki

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger