Subiektywnie o książkach w obiektywie kwietnia
Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata i w moim przypadku dużo dużo książek! A jakich? Zobaczcie, które tytuły dotarły do mnie w poprzednim miesiącu. Zapraszam do obejrzenia mojego książkowego życia w obiektywie kwietnia 😀
// Rozkładania książek na półkach ciąg dalszy // Kawa i do pracy // Poczta książkowa //
// Książka Jojo Moyes na bookcrossingowej półce // Nowości do wydawnictw na mojej półce // Poczta książkowa // Pracujemy z Bellą // Wielkanoc wśród książek //
// Nowa książka Jacka W. Brzozowskiego // Autograf autora //
// Nadal układam // Nowości od wydawnictw // Poczta książkowa //
// Moje pierwsze "Spotkania z duszą" // Autograf do mojej kolekcji //
// Kolejne pouczające reportaże Łukasza Czeszumskiego // Nowa książka Justyny Bednarek // Poczta książkowa //
Jak wam minął czytelniczo kwiecień?








Jak zawsze piękne podsumowanie z wieloma ciekawymi tytułami.
OdpowiedzUsuńSuper podsumowanie kwietnia :)
OdpowiedzUsuńTo był ciekawy miesiąc i tyle nowych książek przybyło:)
OdpowiedzUsuń❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
OdpowiedzUsuńJak zawsze u Ciebie miesiąc bogaty w wydarzenia!
OdpowiedzUsuńWspaniałe podsumowanie miesiąca. I ta masa książek - coś pięknego!!
OdpowiedzUsuńU mnie kwiecień był marny jeśli chodzi o książki, tylko 6 sztuk, ale i tak jestem zadowolona. A u Ciebie jak zwykle dużo fajnych książek 🙂
OdpowiedzUsuńJa w kwietniu przeczytałam tylko 2 książki
OdpowiedzUsuń