"Przy pisaniu tej książki bawiłam się wyśmienicie". Spotkanie z Luną Velevitką

 

O tym, czego nie wypada, o nowych początkach, o niemoralnej propozycji, o nutce pikanterii i o trudnościach w tworzeniu komedii romantycznej z Luną Velevitką porozmawiałam w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive. Jeśli nie oglądaliście naszej rozmowy to dzisiaj możecie to zrobić 😀

Całe spotkanie obejrzycie na moim kanale na You Tube 👇

Jeśli lubicie powieści z motywem zakaznego romansu i wybuchowej relacji to zachęcam was do lektury książki Luny Velevitki 😀

5 komentarzy:

  1. Nie znam twórczości tej autorki, ale to spotkanie zachęciło mnie do tego, aby to zmienić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że ta powieść mogłaby mi się spodobać 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie odsłucham tę rozmowę, bo lubię powieści Autorki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger