"Przy pisaniu tej książki bawiłam się wyśmienicie". Spotkanie z Luną Velevitką
17:00
5
#PrologLive
,
Moderacja spotkania autorskiego
,
Spotkanie autorskie
,
Spotkanie autorskie online
O tym, czego nie wypada, o nowych początkach, o niemoralnej propozycji, o nutce pikanterii i o trudnościach w tworzeniu komedii romantycznej z Luną Velevitką porozmawiałam w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive. Jeśli nie oglądaliście naszej rozmowy to dzisiaj możecie to zrobić 😀
Całe spotkanie obejrzycie na moim kanale na You Tube 👇
Jeśli lubicie powieści z motywem zakaznego romansu i wybuchowej relacji to zachęcam was do lektury książki Luny Velevitki 😀

Nie znam twórczości tej autorki, ale to spotkanie zachęciło mnie do tego, aby to zmienić.
OdpowiedzUsuńUuu gorrrąco na lato ;P
OdpowiedzUsuńBrzmi fajnie! :)
OdpowiedzUsuńMyślę, że ta powieść mogłaby mi się spodobać 😊
OdpowiedzUsuńChętnie odsłucham tę rozmowę, bo lubię powieści Autorki.
OdpowiedzUsuń