Zapraszam na spotkanie autorskie online z Moniką Raspen | #PrologLive

 

O charakterze, usposobieniu i emocjonalności Izabeli Czartoryskiej, o mitach, jakie narosły wokół postaci arystokratki, o przepisie na zbeletryzowaną literacko powieść i o refleksji nad rolą kobiet w dobie oświecenia z Moniką Raspen porozmawiam w najbliższy wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Izabela z Flemingów w wieku piętnastu lat musiała wyjść za mąż za swojego wuja, Adama Czartoryskiego. Z oszpeconą twarzą i wrażliwością wypełniającą jej serce, wkracza w pruderyjny świat skrywający jad i interesowność. Zdrady były wpisane w jej codzienne życie, które doświadczyło ją także utratą dzieci. Ekscentryczną naturę Izabeli dopełniała wielka wola przetrwania, a tajemnice towarzyszące jej postaci do dzisiaj wzbudzają dyskusje.

👩 Kobieta, której życiorysem można by obdarować kilka osób. Jedna z najbardziej znanych arystokratek w historii Polski. Izabela Czartoryska, poznajcie jej zbeletryzowaną historię.


Znajdźcie czas na nasze wtorkowe spotkanie 😀

4 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger