Zapraszam na spotkanie autorskie online z Karoliną Wilczęgą | #PrologLive

 

O tym, czy dwa różne światy mogą stać się jednym, o drugiej szansie na szczęście, o walce z samym sobą, o skutkach nieprzepracowanej żałoby i o genezie powstania serii „Wojenne ścieżki” z Karoliną Wilczęgą porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🚗 On, Damon Larson to były żołnierz marines, któremu wojna zabrała niemal wszystko. Po stracie przyjaciela i ukochanej kobiety, porzucił służbę w elitarnej jednostce i wrócił z Afganistanu do kraju. Jego codzienność to obecnie praca w warsztacie samochodowym oraz niekończący się wewnętrzny ból, będący skutkiem traumatycznych przeżyć.

🏢 Ona, Isabella Hudson to pani psycholog, której życiową misją jest niesienie pomocy innym. Kobieta wraz ze swoją przyjaciółką otwiera poradnię psychologiczną w Seattle, dzięki czemu każdego dnia oddaje się w całości swojej pasji.

🛣 Przeznaczenie nieoczekiwanie splata losy bohaterów, konfrontując ze sobą mrok przeszłości z nadzieją na lepsze jutro. Przed Damonem i Isabellą długa droga, pełna wyboistych zakrętów.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?

3 komentarze:

  1. Dziękuję za zaproszenie .

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam jeszcze twórczości autorski, więc spotkanie tym bardziej będzie dla mnie ciekawe.

    OdpowiedzUsuń
  3. Chyba nie będę mogła uczestniczyć na żywo, zobaczymy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger