Jej ostatnia prośba pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Krzysztof Koziołek powraca z nową książką. Poznajcie "Jej ostatnią prośbę", czyli powieść obyczajową napisaną świetnym piórem autora. Premiera tej powieści będzie miała miejsce już 27 czerwca, a Subiektywnie o książkach patronuje jej medialnie.


Pogrzeb Kamili Trzeby dobiega końca, gdy jej mąż Andrzej odbiera telefon od zdenerwowanej dyrektorki ośrodka adopcyjnego. Kobieta czeka na małżonków w domu dziecka, mieli tam przyjechać, by zabrać do siebie sześcioletniego chłopca i opiekować się nim przez okres tak zwanej styczności, czyli czas, w którym sąd rodzinny ostatecznie zatwierdzi adopcję.

Mężczyzna, powodowany obietnicą złożoną żonie na łożu śmierci, okłamuje dyrektorkę i zabiera dziecko do siebie. Szybko jednak ogarniają go wątpliwości: czy poradzi sobie w pojedynkę i jak długo uda mu się oszukiwać wszystkich dookoła?

Mijają kolejne dni, między chłopcem i mężczyzną zaczyna rodzić się więź, lecz obawy Trzeby o przyszłość wcale nie maleją. Niedługo później staje się to, czego tak bardzo się obawia: ktoś donosi na niego i prawda wychodzi na jaw. Dyrektorka ośrodka adopcyjnego dyskwalifikuje go jako rodzica adopcyjnego, grozi powiadomieniem sądu i nakazuje mu, aby odwiózł chłopca do domu dziecka.

Trzeba staje przed ogromnym dylematem: oddać sześciolatka, łamiąc słowo dane umierającej małżonce i zawieść nadzieje skrzywdzonego przez los chłopca czy narazić się na gniew urzędników i odpowiedzialność przed prawem.


Niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?

11 komentarzy:

 1. Ta historia z pewnością dostarczy wielu emocji! Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i fajnie, że napisał nową książkę. Bardzo go lubię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję fantastycznego patronatu. Bardzo chciałabym poznać historię, którą skrywają karty tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zainteresowana i czekam na recenzję :) To z pewnością poruszająca historia. Gratuluję takiego dobrego patronatu! Życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. GRatuluję paronatu! Ciekawe co więcej napiszesz o tej książce

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu,a zapowiedź książki bardzo zaciekawiła mnie 🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna historia, gratuluję patronatu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu :D Książka zapowiada się ciekawie :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu. Czekam na więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję znakomitego patronatu Wiolu. Zapowiedź brzmi ciekawie, ale poczekam jeszcze na Twoją recenzję. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger