Akt trzeci. Premiera nowej powieści Aldony Reich już na Legimi

 

Aldona Reich powraca z nową powieścią. Poznajcie "Akt trzeci", czyli dziesiątą, jubileuszową książkę autorki, wydaną nakładem Wydawnictwa Labreto, która dzisiaj ma swoją premierę na platformie Legimi w formie synchrobooka.

Hanna Malewska staje na życiowym zakręcie, gdy nagle umiera jej ukochany mąż, Grzegorz. Uporania sią z samotnością i dojmującą pustką nie ułatwia fakt, że wraz z jego śmiercią na jaw wychodzą sekrety i tajemnice, skrzętnie przed nią skrywane. Hanna, do tej pory otoczona opieką i żyjąca w poczuciu bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z nową dla niej rzeczywistością i znaleźć siłę, by napisać dla siebie zupełnie nowy scenariusz na życie. Wkrótce się przekonuje, że to, co spotyka na swojej drodze, nie jest dziełem przypadku, a w powiedzeniu "Uważaj, o czym marzysz" jest sporo prawdy - nie zawsze tej miłej...

Czy można być przygotowanym na stratę, zwłaszcza gdy dotyczy ona najbliższej nam osoby? Jak poradzić sobie z traumą i zagubieniem, gdzie i u kogo szukać pomocy?

Akt trzeci to historia o stracie, samotności i godzeniu się z losem, a także o uczeniu się życia i pokory wobec tego, co przynosi nam los.


Niebawem opowiem wam o tej książce nieco więcej, a wy tymczasem "Akt trzeci" możecie już pobierać na swoje Legimowe półki. Książkę możecie czytać bądź słuchać w formie audiobooka. Premiera wersji drukowanej będzie miała miejsce w późniejszym terminie.
Zapowiedź premiery powstała w ramach współracy z Wydawnictwem Labreto.

7 komentarzy:

 1. Niestety nie mam Legimi, ale poczekam , aż więcej o tej książce opowiesz, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie poznałam twórczości tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja zapowiedź na prawdę mnie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już pobrałam na swoją półeczkę i wkrótce będę ją czytała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Great article and good blog. Success for your blog ok

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym króciutkim opisem bardzo mnie zaciekawiłaś 🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecę koleżance, która lubi podobne książki. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger