"Tylko niewielki odsetek zabójczyń działał na chłodno, planując swoje zbrodnie". Fragment książki "Stella. Oblicza zemsty"

 

W świecie pełnym mrocznych sekretów, granice zemsty nie istnieją Stella Skalska, uwięziona w cieniu mrocznej przeszłości i targana niekontrolowanymi morderczymi pragnieniami, nie potrafi zdecydować się na opuszczenie rodzinnej Częstochowy. Tu bowiem, wśród ulic, które zna jak własną kieszeń, ukrywa się osoba, której zabicie mogłoby przywrócić jej spokój. Stella wie jednak, że kolejna zbrodnia uczyniłaby ją główną podejrzaną w śledztwie dotyczącym seryjnego mordercy znanego jako Brzytwiarz. Prowadzi więc życie pełne rozrzutności i luksusu, próbując zagłuszyć swoją samotność i ciemne myśli. Gdy pojawia się tajemniczy klient z nietypowym, lecz kusząco opłacalnym zleceniem, postanawia zaryzykować. Nie zdaje sobie sprawy, że zarówno klient, jak i obiekt zlecenia skrywają mroczne sekrety, a jeden z nich łączy się bezpośrednio z jej największym wrogiem. Wkrótce Stella zostaje wplątana w sieć intryg, która zmusi ją do walki o przetrwanie. Stanie przed wyborem: poddać się żądzy zemsty czy odnaleźć w sobie siłę, by stawić czoła przeciwnościom i rozbudzonym pragnieniom. W tej grze na śmierć i życie, będzie musiała skonfrontować się nie tylko z groźnym przeciwnikiem, ale również z własnymi słabościami.


Do lektury książki "Stella. Oblicza zemsty" zapraszam was razem z Adrianem Bednarkiem oraz z Wydawnictwem Zaczytani. Dzisiaj możecie przeczytać przedpremierowy fragment tego psychothrillera 😀


Jeśli jesteście ciekawi, czy w świecie pełnym mrocznych sekretów, granice zemsty nie istnieją, zachęcam was do poznania Stelli i jej pokręconego życia. 

Fragment został opublikowany w ramach współpracy z Wydawnictwem Zaczytani.

8 komentarzy:

 1. Ja jeszcze póki co nie zabieram się za twórczość pana Bednarka, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś tam mam w planach książki autora, bo dużo dobrego o nich słyszałam :) Ale wciąż brakuje mi czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarówno zarys fabuły, jak i fragment, bardzo zachęcają mnie do przeczytania tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to książka w sam raz dla mnie 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Och ta Częstochowa! :) Najpierw grasował w niej Kuba, Teraz Stella, a do tego zdolni pisarze, którzy potrafią o nich opowiadać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie mam przed sobą cegłę- biografię Lovecrafta. Ale nie mówię na przyszłość nie. Czasem lubię zmienić klimat książek czytanych.

  Dzięki za uznanie dla zdjęć moich. :)

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Fragment mnie nawet zainteresował.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger