Zapraszam na spotkanie autorskie online z Nathalie K. Flower |#PrologLive

 

O tym, że nie tylko piękni chcą kochać, o wykluczeniu społecznym i towarzyskim ostracyzmie, o tym, co jest w życiu naprawdę ważne, o uczuciu obarczonym błędami i o tym, czy dwa światy mogą stać się jednym z Nathalie K. Flower porozmawiam już jutro. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 Hanna jest przeciętną, cieszącą się z życia dziewczyną, której codzienność pewnej nocy ulega diametralnej zmianie. Okaleczona psychicznie i fizycznie przez kilku oprawców, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niestety w jej przypadku czas nie leczy ran.

🧳 Pewnego dnia, dziewczyna staje przed trudną decyzją. Musi bowiem wyprowadzić się z rodzinnego domu i zamieszkać u agresywnego oraz nielubianego wuja. Ku zdziwieniu wszystkich, na ratunek Hani przychodzi Daniel. Chłopak, który od urodzenia odstrasza swoim wyglądem ma dla niej zdumiewającą propozycję.


Zarezerwujcie sobie czas na nasze jutrzejsze spotkanie 😀

7 komentarzy:

 1. Więc rezerwuję czas i pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, a fabuła mnie zaciekawiła, więc tym bardziej chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh very interesting book
  Nice cover

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno będzie super spotkanie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To z pewnością będzie świetne, owocne spotkanie :) Super!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger