Ciemna dolina na mojej półce

 

Kto wcześniej poznał Jade Reflin, ten wie, że ta pani detektyw jest dociekliwa, nieustępliwa i bardzo zaangażowana w podejmowane działania. Jednak jakie wyzwanie zostanie przed nią postawione tym razem? W krótkich odstępach czasu znikają cztery osoby. Niedługo po tym ich ciała zostają odnalezione w niezamieszkałym domu. Są usadzone przy wspólnym stole. Co dziwne, chwilę po odnalezieniu ciał funkcjonariusze zauważają w lesie przyglądającego się im człowieka w zakrwawionym ubraniu. Staje się on głównym podejrzanym o tą makabryczną zbrodnię. Policja nie ma przeciw niemu konkretnych dowodów, a on prosi ich o podjęcie... gry. Komu uda się przechytrzyć pozostałych i zdobyć przewagę w tych rozgrywkach❓ Czy ktoś zwycięży❓ 


W patronackiej recenzji "Ciemnej doliny" napisałam, że to przykład tego, jak dobrze napisać angażujący thriller, fundujący czytelnikowi świadomość ciągłego zagrożenia w obliczu prawdziwego zła. 


Kilka lat temu napisałam, że książki Thomasa Arnolda powinny stać się naszym literackim towarem eksportowym i nadal podtrzymuję moje zdanie. Wznowienie "Ciemnej doliny" świadczące o wyczerpaniu pierwszego nakładu także to potwierdza.

11 komentarzy:

 1. Czuć, że książka wciągnie od pierwszych stron :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam thrillery ,więc jestem na tak dla tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno przeczytam, skoro książka doczekała się już drugiego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem ciekawa książka :)
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze jestem ciekawa książki, muszę przyznać że zaintrygowała mnie :) To może być bardzo dobra lektura!

  OdpowiedzUsuń
 6. La pinta que tiene es estupenda.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger