Wszystkie noce Zeusa. Boski romans pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

Gosia Lisińska powraca z nową książką. Poznajcie "Wszystkie noce Zeusa. Boski romans", która swoją premierę będzie miała już 26 marca i zostanie wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach 😀


Gdy gromowładny bóg zejdzie z Olimpu, by pokochać śmiertelniczkę

Zeus jest ― dosłownie ― bosko seksowny i zupełnie niezdolny do zachowania wierności swojej żonie. Wreszcie Hera nie wytrzymuje. Zawiera sojusz z przedwiecznymi kochankami Zeusa. Razem rzucają na niego klątwę. Odtąd przez kolejne stulecia bóg będzie żył uwięziony w posągu z brązu. Raz na stulecie odzyska władzę nad ciałem i częścią swoich mocy, by przez dwa tygodnie próbować rozkochać w sobie kobietę i… samemu obdarzyć ją uczuciem. Jest tylko jeden problem: tej magicznej znajomości Zeus nie może skonsumować.

Czy zmysłowy ojciec bogów utrzyma ręce przy sobie i wygra z przekleństwem Hery? Czy ochroni ukochaną przed mitologicznymi stworami… i samym sobą?O autorce:

Gosia Lisińska - debiutowała w 2017 roku, do tej pory spod jej pióra wyszło 20 powieści, w tym bestsellerowy romans Mała. Pisze głównie powieści obyczajowe, fantasy, czasami flirtuje z prozą poetycką. W swojej twórczości kieruje się przekonaniem, że czytelnika należy przede wszystkim bawić. Dlatego w jej tekstach nie brakuje niewybrednego humoru i sporej dawki erotyki. Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego. Pisanie to jej trzecia wielka miłość, po mężu i córce. Mieszka w Tychach, dzieli czas między rodzinę, psa, koty, pracę i ukochaną klawiaturę.


Jesteście zainteresowani przeczytaniem nowej powieści Gosi Lisińskiej?Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictwem Editio Red.

11 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi fajnie ;) gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł, aby wykorzystac grecką mitologię i stworzyć z niej nieco inną opowieść :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, okładka naprawdę przyjemna wizualnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno sięgnę, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi całkiem ciekawie. I fajna okładka, i tytuł. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wioletko gratuluje patronatu. Jaka świetna okładka, tytuł, a opis bardzo intrygujący.

  OdpowiedzUsuń
 9. O ciekawie się zapowiada i fajna okładka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger