Sekrety Białej. Chata niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

 

23 kwietnia nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukaże się powieść "Chata", czyli trzeci tom czteroczęściowego cyklu "Sekrety Białej" pióra Agnieszki Panasiuk, autorki bestsellerowych książek "Ścieżki Elizy", "Podróże serc" oraz "Antonia", "Cecylia" i "Aleksandra" w cyklu "Na Podlasiu". "Chata" podobnie jak dwie poprzednie części, zostanie wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach 😀

Zuzanna – przebojowa architektka – mieszka samotnie w Warszawie i korzysta z uroków miejskiego życia. Praca w biurze projektowym to spełnienie jej marzeń. Do czasu. 

Na przymusowy urlop wyjeżdża do Białej Podlaskiej. W rodzinnym domu chce podjąć życiowe decyzje i rozliczyć się z dzieciństwem naznaczonym nieobecnością matki. Nieoczekiwanie Zuza musi zająć się rozbiórką kolejarskiej chaty swojej babki Walerki, pełnej duchów dawnych pokoleń i dramatycznego echa bieżeństwa. 

Jakie sekrety przodków Zuzanny skrywa chałupa? Czy architektka otworzy serce na romantyczną miłość, która niesie szczęście, ale może też ranić? 

„Chata” to trzeci tom cyklu obyczajowo historycznego „Sekrety Białej”. Agnieszka Panasiuk porusza fascynujące, ale mało znane wydarzenia historyczne z okresu pierwszej wojny światowej, które dotknęły między innymi Podlasie. Odwołuje się do bieżeństwa, kiedy to kilka milionów ludzi uciekało przed frontem w głąb Rosji. 


Agnieszka Panasiuk, z wykształcenia nauczyciel historii, pracę zawodową związała z administracją. Jest laureatką konkursów literackich. Czas najchętniej spędza z rodziną w domu na wschodzie Polski. Pasjonuje się ogrodnictwem, dobrym filmem i nie wyobraża sobie dnia bez pisania o przeszłości ukochanego południowego Podlasia. Do tej pory ukazało się sześć książek jej autorstwa: „Ścieżki Elizy”, „Podróże serc” oraz „Antonia”, „Cecylia” i „Aleksandra” w cyklu „Na Podlasiu”, a także „Kamienica” i „Leśniczówka” z cyklu „Sekrety Białej”. 


Powieść będzie miała premierę w księgarniach stacjonarnych i internetowych już 23 kwietnia 2024 r. A ja niebawem opowiem wam o niej nieco więcej.Zapowiedź została opublikowana w ramach współpracy z Wydawnictem Szara Godzina.

14 komentarzy:

 1. Czekam aż opowiesz więcej, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie patronatu. Jeszcze nie poznałam tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 3. A Ty jak zwykle kusisz swoim ciekawymi patronatami! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dobrze się zapowiadają te historie

  OdpowiedzUsuń
 5. klimacik fajny się zapowiada;)

  OdpowiedzUsuń
 6. W te radosne Święta Wielkanocne życzę Ci mnóstwa uśmiechu, ciepła rodzinnego, pysznych przysmaków i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech będzie to czas pełen błogosławieństw i wzajemnej życzliwości!
  Wesołych Świąt! 🐣⛪🐇
  Angelika

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam okazji poznać serii od początku, więc na razie nie mam jej w planach, ale na pewno jest to dobra wiadomość dla tych, który śledzą losy bohaterów od początku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu :).

  Taka historia na pewno by mi się spodobała :).

  OdpowiedzUsuń
 9. Koniecznie muszę przeczytać tę serię.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger