Zapraszam na spotkanie autorskie online z Anną Rybakiewicz |#PrologLive

 

O najbardziej osobistej książce, o sile wspomnień, o miłości, która rodzi się w najmniej sprzyjających warunkach, o nieludzkiej ziemi, o trudnych wyborach i o łączeniu fikcji literackiej z prawdą historyczną z Anną Rybakiewicz porozmawiam w nadchodzącą środę. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📙 Apolonia Dobkowska u schyłku swojego życia postanawia napisać książkę, która będzie spuścizną jej życia. Chcąc zostawić po sobie jakiś ślad, powraca do wspomnień, które w równym stopniu przynoszą jej radość, jak i smutek.

❤ Rok 1939. Rodzina Dobkowskich zamieszkuje dwór w Szczepankowie, a młoda Apolonia właśnie wkracza w dorosłość. Zimą 1940 r. cała rodzina zostaje wywieziona na daleką Syberię. Na obcej, zimnej i nieprzyjaznej ziemi, dziewczyna ze szlacheckiego rodu musi zacisnąć zęby i zrobić wszystko, aby przeżyć. Trudne chwile pozwala jej przetrwać myśl o ukochanym, który pozostał w Polsce, a także rozwijająca się przyjaźń z Andriejem. Mijają kolejne lata, a Apolonia czekając na koniec wojny zaczyna sobie uświadamiać, że ma bardzo pojemne serce.


Nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu 😀

5 komentarzy:

 1. Książkę na pewno przeczytam, więc chętnie wezmę udział w spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że książka mogłaby mi się spodobać :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zaproszenie, a książkę mam w planach .

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo osób poleca tę książkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger