Zapraszam na spotkanie autorskie online z Martą Obuch |#PrologLive

 

O wyjątkowej książce, o tym, dlaczego bawią nas głównie wady, o tym, jak stworzyć udaną komediowo-kryminalno-romantyczną hybrydę gatunkową i o tym, jak okiełznać przestępcze ADHD z Martą Obuch porozmawiam w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.

Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


🐕 Antonina Biczak właśnie otworzyła swój przewód doktorski, zdała potrzebne egzaminy, więc mając w perspektywie wakacje, postanawia wypełnić swój wolny czas czymś pożytecznym. Dziewczyna przyjmuje pracę, która teoretycznie ma polegać na pilnowaniu domu w trakcie urlopu gospodarzy. Praktyka jednak pokazuje, że Tosia staje się ogrodniczką i opiekunką dość nieskorego do współpracy psa.

📔 Pewnego dnia, aby ratować życie niesfornego zwierzaka, włamuje się do domku z narzędziami, w którym zastaje dość makabryczny widok. Jak się okazuje, ogród profesora staje się początkiem kłopotów bohaterki, która zostaje wplątana w kryminalną aferę.


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?3 komentarze:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger